header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Pečení je vášeň Denisa Alinová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Cukrařina je mou velkou vášní, které jsem beznadějně propadla. Vydejte se se mnou na sladkou cestu a prozradím Vám tajemství dokonalých dortů. Krok za krokem spolu vytvoříme chuťově dokonalý dort, cupcake nebo zákusek, který se rozplyne na jazyku. Těším se, že budeme ve sladkém tvoření společně pokračovat, třeba na mém blogu, v online kurzech nebo třeba na facebookové stránce či instagramu. Ráda bych vás inspirovala a ukázala vám, že je možné si vytvořit dort, cupcake nebo třeba typický český zákusek doma jednoduchým postupem.

5 kroků k dokonalému korpusu

Chcete se naučit upéct dokonalý korpus a připravit lahodný a chuťově neodolatelný dort? V tomto e-booku jsem pro vás sepsala nejen 5 úžasných receptů na nadýchaný korpus, ale také 5 kroků k tomu, aby se dort zaručeně povedl.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže jsou moc pěkně zpracované. Ohromně mi pomohly v tom, že je vše na jednom místě a nemusím dlouhé hodiny hledat návody jak na online podnikání. Také je skvělé, že pokud se vyskytně nějaký problém, mám se na koho obrátit a vím, že mi vždy někdo poradí a pomůže jít dál. Moc děkuji celému týmu podnikání z pláže za opravdu skvělé kurzy, díky kterým se chci stále posouvat dál a dál. Díky Stáňo a Jirko :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže