header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

PEACHES - Jiný pohled pod sukni Hana Lupačová a Veronika Mlátilíková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsme Hana Lupačová a Veronika Mlátilíková, společně autorky PEACHES, projektu za větší informovanost a lepší orientaci ve světě pod sukní. Certifikované lektorky symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství, autorky vzdělávacích e-booků a článků, milovnice relevantních dat. Díky našemu prvnímu e-booku 6 + 1 menstruačních pomůcek už víc jak 300 holek zjistilo, která pomůcka jim nejlíp sedne pod sukni. A v e-booku Moje antikoncepce. Moje volba předáváme všechno, co musíš vědět, než si pod tu sukni pustíš někoho dalšího.

6 + 1 menstruačních pomůcek

Vyber si pomůcku, která ti tvé dny co nejvíc zpříjemní. A že je z čeho vybírat! V e-booku jsme přehledně shrnuly: - z jakých menstruačních pomůcek můžeš vybírat - jak se používají - kde je pořídíš a za kolik - naše vlastní postřehy a tipy, protože zkoušet nové věci nás fakt baví!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Moje antikoncepce. Moje volba

Vybíráš antikoncepci, trávíš hodiny hledáním informací, pročetla jsi už všechny diskuze na internetu, téma nadhodila u gynekologa i na kafe s kamarádkou, ale ke konečnému rozhodnutí jsi stejně nedospěla? Co ti přinese jeden večer strávený s e-bookem: - zjistíš, jak funguje všech 15 metod antikoncepce - budeš vědět, jak je používat, aby ses na ně mohla spolehnout - tipy, triky a pikošky z praxe ti usnadní výběr - dozvíš se, kde a za kolik je koupíš
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Vizi jsme měly. Kurz nám ale poskytl návod, jak ji převést do reality. Díky jednotlivým modulům jsme si postupně ujasnily základní (a zásadní) věci, sjednotily naše představy a krok za krokem je začaly uvádět do praxe. Přiznáváme, nebylo to vždycky jednoduché. Nespočítáme, kolikrát jsme do noci ladily web, psaly články na blog nebo nastavovaly procesy. A to jsme na to byly dvě! :-) Kurz vás donutí jít do akce, a ať už vás posune blíž k pláži nebo ne, ta cesta za to rozhodně stojí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže