header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Paleta snů Libuška Tsukahara

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Hledám cesty jak si vše uspořádat ve své hlavě multipotenciálky. Zkoumám způsoby, jak najít své poslání a čemu se v životě věnovat. Vytvořila jsem „Paletu snů“, což je pestrobarevný svět kreativních multipotenciálních duší. „Stejně tak jako může vzniknout nekonečně mnoho odstínů barev, tak je na světě nekonečně mnoho unikátních lidí a každý má jinak barevný život.“ Je to skvělý pocit vědět, že nejsem divná. Že je v pořádku, že mě baví spoustu věcí, které spolu ani kolikrát nesouvisí; že se rychle nadchnu pro něco nového a že mě nadšení dokáže po nějaké době opustit; že chci dělat všechno a že si neumím vybrat tu jednu jedinou specializaci; že to není nerozhodnost nebo nestálost… Je to „multipotencialita“. To, co mi chybělo, bylo: najít způsob, jak se ve všech těch svých zájmech vyznat, jak to všechno ve svým životě uspořádat, jak udržet pozornost a jak se nezahltit, jak dokončit jednotlivý projekty a jak najít svoje poslání. To je to co chci ostatním předávat a čím chci ostatní multipotenciální duše inspirovat a pomoct třeba i právě Tobě najít to své multi-poslání. :)

Jsem multipotenciál, co dál? – 4 tipy, co si srovnat v hlavě, protože i multipotenciál si zvládne vybrat

Tak už víš, že jsi multipotenciál, ale nevíš, co máš dělat dál? Kam nasměrovat svou pozornost, jak s tou novou informací naložit a jak se přiblížit k ujasnění si, kudy se v životě vydat? Napsala jsem tento e-book zdarma, ve kterém uvádím 4 tipy, které mi nejvíce pomohly v mých začátcích. Věřím, že Tě bude inspirovat a pomůže Ti ve Tvých začátcích.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Workbook – Poznej své životní hodnoty

I když jsem multipotenciálkou, můžu dělat víc věcí najednou a mít víc zájmů i polí působnosti, pokud jsou v souladu s mými životními hodnotami. Došlo mi, co chci v životě opravdu dělat, co mě baví, kam chci směřovat. Co můžu ze svého života pustit, protože mi na tom vlastně tolik nezáleží. Prostudovala jsem si několik knih, prošla několika kurzy a nabízím Ti svou rešerši metod, které mi nejvíce pomohly. Techniky, díky kterým jsem se posunula v chápání své multipotenciality a našla to, co mě momentálně naplňuje a co chci dělat. A o tom je tento workbook.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi ukázalo svět online podnikání, o kterém jsem vždy snila, jen jsem o tom nevěděla. Stáňa je mou velkou inspirací nejen jako podnikatelka, ale hlavně jako člověk. Její lidský přístup je jedinečný. Její laskavost a trpělivost vše pomalu a jasně vysvětlit je obdivuhodná. Dokáže namotivovat a přesně ví, co se nám – začínajícím plážovníkům – odehrává v hlavě za divadlo, ve kterém figurují sebe-sabotéři, kritici a mindrákové. Kurz mi přinesl mnohé (výčet by byl obrovský). Od prohloubení technických znalostí tvorby webu, po emaling, úpravu fotek, grafiku, psaní článků, seberozvoje, sebepoznání... Hlavně to sebepoznávání bylo zajímavé. Objevování svých strachů a bloků nebo naopak svého tématu – je to jízda! Stále je to pro mě velká výzva – hlavně v pochopení mého strachu z toho být vidět a dávat veřejně ven své názory a myšlenkové pochody. Každopádně kurz Podnikání z pláže bude vždy mou srdcovkou. A za to moc děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže