header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Ostrov pro děti Iva Němcová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Mým posláním jako mámy a autorky projektu Ostrov pro děti je inspirovat rodiče k vytváření bezpečných a respektujících míst pro jejich děti a to v podobě školek a škol založených mimo systém. Ukazuji rodičům jak je možné i mimo domov zvládnout to nejcitlivější dětské období s láskou a respektem a přináším dětem šanci vybudovat si pevné základy, na kterých budou moci stavět po celý svůj život. Provedu vás založením a tvorbou podporujícího prostředí pro vaše děti, ve kterém se budou moci zdravě rozvíjet a vzdělávat.

Jak založit školku

Jak založit školku a umožnit tak dětem rozvíjet se v bezpečném a respektujícím prostředí Pusťte se do tvoření školky přesně takové, jakou jste si sami vysnili! Krok za krokem si projděte jednotlivé oblasti a položte tak základní kameny ke své školce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pojďme to udělat se školkou jinak - pro rodiče

Proč dětem umožnit rozvíjet se v bezpečném a respektujícím prostředí Pojďte si na vlastní rodičovskou kůži vyzkoušet, proč je důležité vytvořit pro předškolní děti oázy bezpečí a důvěry, kde budou respektujícím způsobem doprovázeny průvodcem na své cestě právě v tomto nejkřehčím období svého života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pojďme to udělat se školkou jinak - pro průvodce

Proč dětem umožnit rozvíjet se v bezpečném a respektujícím prostředí Pojďte si na vlastní kůži průvodce vyzkoušet, proč je důležité vytvořit pro předškolní děti oázy bezpečí a důvěry, kde budou respektujícím způsobem doprovázeny průvodcem na své cestě právě v tomto nejkřehčím období svého života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

6 kroků k založení spolku

Když se řekne "založit spolek", pro mnohé to znamená noční můru z hromady papírů. Nejsou si jisti, kam zajít, co kam napsat a pak kam to poslat. Děsí se z představy, kde se musí co zařídit. Je to přesně Váš případ? Netušíte, co Vás čeká a nejraději byste se do toho ani nepouštěli. Kdyby to bylo možné, tak byste celé to papírování přenechali někomu, kdo to všechno za Vás zařídí? Mám pro vás řešení. Už se nemusíte ničeho z toho obávat. Vypracovala jsem pro vás NÁVOD! Jak založit SPOLEK jednoduše a rychle.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem opravdu mohla projít všemi kroky bez velkých stresů a postupně si tak vytvořit a nastavit celý svůj web. Ale také jsem si mohla ladit svoji představu o tom, co bych vlastně chtěla druhým předat a jak. Ale nejenom to. Dostala jsem spoustu odpovědí na otázky, které přicházely postupně a které by mne na začátku vůbec nenapadly. Navíc je součástí kurzu i skupinka lidí, kteří prochází tím podobným, co jsem procházela já sama a tak je možné se radit, sdílet, inspirovat se, podpořit, motivovat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže