header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Osobní spiritualita Renata Šáfrová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Ahoj, já jsem Renata. Když se mě někdo zeptá, co že to vlastně dělám, dnes už odpovídám, že jsem mentorkou osobního rozvoje. Jako malé dítě jsem snila, že jsem součástí něčeho většího, jedna malinkatá částečka nekonečného živoucího organismu. Jako dítě školou povinné jsem snila o tom, že budu vzdělávána v tom, k čemu mám předpoklady, v tom, co mě baví a zajímá. Potom jsem snila o kouzelné hůlce a třech přáních. První patřilo milované babičce, druhé přálo štěstí a zdraví všem lidem a třetí mně mělo zajistit nekonečný proud splněných přání. Milé a úsměvné. Sním ovšem doposud. Nejvíce o vlastním probuzení, zdravé planetě a šťastných lidech. Jsem průvodkyní a mentorkou lidem, kteří se vydali na cestu poznání a uzdravení. Je-li cesta poznání dlouhá a klikatá, nebo snad dokonce úmorná, stojíte-li na rozcestí a nevíte kudy dál, rozsvěcím světlo, abyste spatřili křižovatky svého života. Můžete uvidět, nově zvolit cestu a vykročit.

Snadný způsob jak zvládat konflikty (nejen) se svými dětmi.

Univerzální klíč k řešení problémů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pracovní sešit Vnitřní svět ženy

Poznej sama sebe a poznáš celý svět. Cesta vnitřní proměny. 14 témat přehledně v kostce. Možnost více porozumět sama sobě. AHA momenty v životních tématech. Pokud teorii včleníte do vašeho běžného života, zažijete změny, po kterých možná voláte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Life Balance Test

Testem zjistíte aktuální potenciál svých energetických center (čaker) a také stěžejní kritéria psychické stability, dynamiky a syndromu vyhoření. Mimo jiné se dozvíte, jak se svojí energií hospodaříte, jaký máte její příjem a kolik jí ze sebe vydáváte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Co mi přinesl Stánin kurz? Ucelenou platformu pro on-line podnikání. Podrobný a přehledný manuál. Doplnila jsem si vzdělání v on-line podnikání, zorientovala se v jeho základech a mohla se posunout ve své profesi kupředu. Za to Stáně patří můj velký dík.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže