header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Osobní remake - "Buďte spokojenější a mějte jednodušší život skrze dovednosti." Jana Kentošová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem JINÁ a jsem na to HRDÁ! Mým posláním je inspirovat lidi k pozitivní změně a pomáhat jim v seberozvoji. A tak dnes lidi učím totéž - být jiní, pozitivní, spokojení, mít dobré vztahy, změnit dle svého sebe a svůj život, apod. A to v pracovním i soukromém životě. Vidím jejich vývoj, hrdost na své posuny a úspěchy a jsem s nimi šťastná. Žijeme ale v náročné, uspěchané době, společností je na nás vyvíjen velký tlak a mezi lidmi převládá pesimismus a sobectví. Já ale dnes už vím, že CHCE-LI ČLOVĚK MĚNIT VZTAHY S OSTATNÍMI (osobní, společenské nebo pracovní), MUSÍ ZMĚNIT SEBE (myšlení, chování, přístup). Rozhodla jsem se podělit o své KNOW-HOW... A to i s lidmi, se kterými jsem neměla to štěstí se osobně potkat, ale kteří by sami sebe nějakým způsobem změnit chtěli. Lidmi, kteří nečekají zázrak bez vlastního přičinění po přečtení jedné motivační knihy, ale chtějí na sobě systematicky pracovat, chápou, že určité dovednosti na sebe navazují a je tedy potřeba je brát tzv. popořadě a chtějí nejen vysvětlení daného tématu, ale také přesný návod, jak vše z teorie uvést do praxe. Proto učím lidi formou školení, e-knih, on-line kurzů, individuálním poradenstvím. KRŮČEK PO KRŮČKU, DOVEDNOST ZA DOVEDNOSTÍ.

3 kroky k SEBEPOZNÁNÍ

Položíte-li si otázky, např. "V čem tkví Vaše charisma?" nebo "Pro jaký životní impulz žijete?" , nebo "Máte vrbu?" , případně "Jste dobří egoisté?" , odpovíte na ně obratem? A proč byste ty odpovědi vlastně znát měli... Pozastavte se na chvíli a nahlédněte pomocí mého eBooku každý pod tu svou pokličku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dispozice ke stresu

Každý člověk reaguje na stres specificky a neexistuje jednotný „návod“, jak lze stresu čelit, protože reakce na stresory se liší člověk od člověka. Určit právě Vaše dispozice Vám pomůže tento test.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Konverzační dovednosti

Konverzace - komunikace mezi 2 a více lidmi, není jen hlasový projev formou rozhovoru. Věděli jste, že pod touto dovedností se skrývají mnohé další, jež naší úroveň posílají strmě výše? Např. aktivní naslouchání, kritika a konflikt, pozitivní zpětná vazba, intonace, řeč těla, aj. Jak na tom jste právě Vy? Umíte tzv. "pouze mluvit" nebo jste v konverzacích jinými oblíbený expert?
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Time management

Jak nakládáte se svým časem? Time management (osobní efektivita) je důležitým předpokladem naší výkonnosti. Jde o schopnost samostatně a účinně řídit postup své práce a dalších činností. Laicky řečeno umět sami sebe zorganizovat a směřovat přesně tam, kam chceme. Zda a v jakých oblastech nejsme efektivní nám objasní test.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Sebeprosazení

Jak jednoduché nebo naopak složité je pro Vás umění se prosadit, případně prosadit si tzv. svou? Mnozí si neuvědomujeme, že se rodíme jako introverti nebo extroverti a výchovou se z nás stávají buď pasivní nebo agresivní jedinci. Vše se prolíná do způsobu, jakým se prezentujeme a jak se prosazujeme v našem okolí. Pojďte testem zjistit, jak Vás vnímá okolí...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Svůj web už jsem měla a dokonce tvorbu webu již nějaký čas vyučuji, ale naprosto mne nadchlo pojetí PZP od Stáni s Jirkou. Šla jsem do základky a i když jsem ji z časových důvodů dokončila až půl roku po, naskočila jsem rovnou i do střední a svým tempem pokračovala. Seberozvoji věnuji celý život, ocením tedy fantasticky zpracované téma a úžasné lektory. Mnohému jsem se přiučila, navíc poznala skupinu lidí naladěných na stejnou vlnu a poskytující skvělou zpětnou vazbu, jež, stejně jako já, rádi komukoli nezištně podají pomocnou ruku. Děkuji :-) .
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže