header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Optimální hubnutí Eva Pecháčová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze. Vedu je k tomu, aby uměli naslouchat signálům svého těla, aby byli sami se sebou spokojeni a v každém okamžiku žili svůj život naplno. Ve svých 42 letech jsem zhubl 18 kg a váhu si dodnes trvale držím. Výživa, a vše co s ní souvisí, mě nadchla natolik, že jsem se rozhodla dostudovat si všechno potřebné vzdělání a věnovat se poradenství pro výživu profesionálně. Poradenství pro výživu a zdravý životní styl je moje profese, hobby, životní styl, láska i vášeň. Tato práce mi dává obrovský smysl a každý spokojený klient, který se mnou dojde do svého cíle, je pro mě největší odměnou.

Mini eBook 11 nejčastějších důvodů, proč lidé tloustnou

Když chcete zhubnout, musíte vědět, z jakých chyb pramení vaše nadváha. Stručný a výstižný Mini eBook ZDARMA vám otevře oči a okamžitě zjistíte, kde děláte při stravování chyby.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

E-book 10 plus 1 tip do začátku, aneb co všechno musíte vědět, než se do toho pustíte

Chcete, aby vaše hubnutí bylo tentokrát úspěšné? Stáhněte si tento eBook ZDARMA a zjistíte, jaké zásadní okolnosti a skutečnosti musíte promyslet a naplánovat předem, aby se vám to konečně povedlo. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Jak zhubnout – kompletní průvodce hubnutím pro ženy

Chcete už jednou a provždy dosáhnout své optimální váhy? Chcete zhubnout – jednoduše, zdravě, a hlavně trvale? V 9 kapitolách a na 100 stranách nabitých informacemi vás provedu procesem hubnutí od A až do Z. Dozvíte se vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste se navždy rozloučila se svými nadbytečnými kilogramy, dala sbohem svým faldíkům a získala krásnou štíhlou postavu. K tomu dostanete 5 hodnotných bonusů, do kterých je vložena moje podpora během hubnutí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu

Patříte mezi ty, kteří kvůli svému nestandardnímu životnímu či pracovnímu režimu mají problémy s váhou, či dokonce se zdravím? Napsala jsem pro vás eBook Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu. Dozvíte se, jak řešit stravování, pokud je váš životní/pracovní rytmus nepravidelný, nepracujete ve standardních podmínkách a nemáte čas na jídlo v pravidelnou denní dobu. Prozradím vám také, jak se stravovat v mimořádných situacích, jako je třeba dovolená, oslava nebo Vánoce. eBook je doprovázen třemi hodnotnými bonusy včetně telefonické konzultace.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line klub hubnutí pro ženy „Hubneme společně“

On-line klub pro ženy ve FB skupině, kde se věnujeme tématům z oblasti zdravé výživy a hubnutí. Každý týden nové téma, diskuze, živé vysílání a možnost e-mailové konzultace. Vhodné pro ženy, které potřebují stálou podporu, motivaci, energii skupiny, možnost klást otázky a dostávat na ně odpovědi.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

1. pomoc pro váš jídelníček

Možná jste si přečetli jeden z mých eBooků zdarma (nebo oba) a jste připraveni na změnu. Možná také víte o svých největších chybách ve stravování. A teď přemýšlíte, co dál. Chtěli byste začít, ale ještě tak trochu váháte, tak si chcete dát takovou malou ochutnávku, jak zdravý životní styl může vypadat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Všechny kurzy plážového podnikání velmi posunuly moje osobní i pracovní limity. Naučila jsem se technicky na PC takové věci, o kterých se mi ani nesnilo. Ale za největší úspěch považuju to, že jsem se po dlouhých letech v zaměstnaneckém poměru odvážila pustit na cestu samostatného podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže