header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Opravdovým jídlem ke zdraví Tereza Broschová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem certifikovaná výživová poradkyně, specialistka na preventivní a funkční výživu, která se zaměřuje především na terapeutickou dietu, ve světě známou jako autoimunitní protokol (AIP), která má velký léčebný potenciál při léčbě chronických onemocnění jak u dětí (alergie, ekzémy), tak u dospělých (autoimunitní onemocnění). Zabývám se i preventivní, každodenní stravou, především tou dětskou. K výživě (či opravdovému jídlu, jak tomu říkám) jsem se dostala před lety kvůli onemocnění mých dvou synů, a nakonec se to stalo mou profesí. Tato oblast mě nepřestává fascinovat zejména proto, jak úzce je spojená s naším fyzických zdravím, s naší psychikou, s naším prožíváním světa okolo nás.

Fakta o autoimunitním protokolu aneb Dá se jídlem léčit?

Trápíte se vy nebo vaše děti s nějakým chronickým onemocněním a chtěli byste organismus podpořit tou správnou stravou? Řešení existuje. AIP je krátkodobá, terapeutická dieta, která dokáže pomocí stravy a dalších opatření restartovat organismus a spustit jeho samouzdravovací schopnosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Desatero opravdového jídla

Chcete vědět, jak by mělo vypadat opravdové jídlo pro vaše děti? Nehledejte žádné složitosti ... Stačí znát 10 zásad. Už vždy tak budete vědět, co nakoupit, uvařit a naservírovat svým nejmilejším.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Opravdovým jídlem ke zdraví

Máte doma dítě, které má oslabenou imunitu, je neustále nemocné nebo trpí nějakým chronickým onemocněním jako je například atopický ekzém, potravinové alergie nebo trávicí potíže a chcete ho podpořit správnou stravou, která mu pomůže v boji s jeho onemocněním? Trpíte vy nebo vaše dítě autoimunitním onemocněním, dozvěděli jste se o terapeutické dietě AIP (autoimunitním protokolu), rádi byste se do toho pustili, ale nevíte, jak na to a co to obnáší? Šestitýdenní kurz postavený na terapeutické dietě AIP vám s tím vším pomůže. Krok za krokem se v něm naučíte, jak si dietu postavit (s ohledem na vaše individuální potřeby), a navíc dostanete nálož praktických tipů a triků do kuchyně, včetně 90 AIP receptů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online konzultace

Potřebujete individuální péči pro vás nebo vaše děti v oblasti výživy a dalších faktorů zdravého životního stylu? Trápíte se doma s alergiemi, trávicími potížemi, ekzémy, autoimunitními problémy a nevíte, jak z toho bludného kruhu ven? Nastavíme spolu takový jídelníček, díky kterému se posunete blíž ke svému cíli - ke zdraví.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Opravdové jídlo pro děti

Chcete se zorientovat v informacích o výživě a zjistit, co je opravdu zdravé jídlo (nejen) pro vaše děti? Přečtěte si kompletního průvodce opravdovým jídlem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

E-kuchařky Sladké tečky, Slaně a jednoduše, Necukroví

Chybí vám inspirace na jednoduchá jídla (nejen) pro děti? S kolegyní Danielou Starou vydáváme e-kuchařky postavené na receptech bez lepku, mléka a cukru, plné výživných surovin.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jsem absolventkou všech online kurzů "Podnikání z pláže". A co mi přinesly? Doslova kompletní know-how, jak svoje odborné znalosti šířit mezi ostatní lidi a pomáhat jim v jejich náročné životní situaci, kterou je nemoc dítěte nebo jich samotných. Je to už 4 roky, kdy jsem vstoupila do prvního Stánina kurzu, a stále kurzy pravidelně otvírám, když potřebuji cokoliv v podnikání vylepšit, pozměnit, rozšířit, atd. Díky investici do těchto kurzů se můžu živit tím, co miluji, a zároveň mám oproti klasickému zaměstnání spoustu času věnovat se svým dvěma synům.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže