header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Online průvodce Nizozemskem Veronika Baars

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Jmenuji se Veronika a od roku 2018 žiji v Nizozemsku s mým holandským manželem. Cestování po Nizozemsku je mou velkou vášní a ráda ji sdílím na svém webu i sociálních sítích se všemi nadšenci do cestování. Miluju vše holandské a často mě najdete v blízkosti tulipánových polí s tradiční karamelovou vaflí v ruce, nebo při procházce kolem vodních kanálů v historických centrech holandských měst. Pro cestovatele, kteří se chtějí do Nizozemska podívat, tvořím online průvodce, itineráře na míru, konzultuji a píšu články. A jelikož vím, jak těžké jsou začátky v cizí zemi, pomáhám také dalším dobrodruhům, kteří se rozhodli začít svůj život právě tady, aby byl jejich začátek tak hladký, jak jen to jde.

Cestovatelské kartičky: 30 tipů na výlety po Holandsku

S těmito kartičkami se vydáte na mé oblíbené výletové destinace do dvou nejrušnějších provincií Nizozemska: Severního a Jižního Holandska. Kartičky jsou zdarma ke stažení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

5 tipů na oblíbené výlety po Nizozemsku

Tento e-průvodce vám ukáže 5 míst v Nizozemsku, která rádi navštěvují nejen turisté, ale i sami Holanďané. Výhodou těchto míst je absence vstupného, a tak vás jejich návštěva nepřijde draho. E-průvodce je zdarma ke stažení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kompletní průvodce Amsterdamem

Tento e-průvodce vás provede hlavním městem Nizozemska. Ukáže vám místa, která byste na své cestě neměli vynechat, poradí vám, na co si dát pozor, jak se po Amsterdamu pohybovat i jak ušetřit například za vstupné do různých atrakcí jako jsou třeba vyhlášená amsterdamská muzea. Jako bonus obsahuje 3denní itinerář detailního výletu po Amsterdamu a jeho okolí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Velký průvodce stěhováním do Nizozemska

Když jsem se stěhovala do Nizozemska, nevěděla jsem téměř nic a nedokázala si ani představit, co mě čeká. Netušila jsem jak se registrovat, jak si vybrat a zařídit pojištění, banku, nebo kde hledat práci. Vše jsem si musela vyzkoušet metodou pokus-omyl. Vy už nemusíte, všechny mé znalosti jsem totiž sepsala do tohoto e-průvodce, který vás stěhováním detailně provede.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě motivoval k vytvoření produktů, které dnes pomáhají lidem, kteří se stěhují do Nizozemska, a zároveň mi umožnil sdílet mé cestovatelské zážitky s širokou veřejností. Pomohl mi vybudovat mé online podnikání a udržet mě na cestě, i ve chvílích, kdy mi docházela energie, trpělivost i motivace.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže