header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Online podnikání Iva Bernát

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Podnikání
Absolvované kurzy
Mojí vášní je propojení cestování a online marketingu. Na této cestě svým klientům pomáhám k naplnění jejich odvážných snů a vizí. Strategie, nový web, automatizace online podnikání a nebo skupinový pobyt na Bali...

eBook TŘI PŘÍBĚHY Z BALI

Získejte tři příběhy žen, které Bali inspirovalo k novým věcem v životě. Jak získaly odvahu udělat zásadnější kroky, které by v běžném prostředí nikdy neudělaly. Jak jim Bali změnilo život?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Online podnikání se věnuji již šestým rokem. Na začátku své cesty jsem neměla nikoho, kdo by mi řekl, jak přesně krok za krokem online projekt připravit, co vytvořit, jak postupovat, co vypustit do světa a jak o to následně pečovat. Někdy jsem prostě nevěděla, jak dál... Mnoho měsíců to bylo o zkoušení, spoustě hodit tvoření a hledání cest, co bude nejefektivnější. Co a jak bude fungovat a co je naopak zbytečné. Kde není třeba investovat čas a energii a kam je naopak důležité dávat plnou pozornost a tvořit. Pak jsem vstoupila do kurzu PLÁŽOVÉHO PODNIKÁNÍ od Stáni. Je to unikátní program, který v České republice za mě nemá konkurenci a obsah mnohonásobně převyšuje pořizovací cenu kurzu. Propracovanost obsahu, struktura kurzu, pomoc přesahující až do osobního rozvoje, technické návody, tým podpory a skupina stejně naladěných lidí, tohle vše prostě jinde nenajdete. Díky kurzům jsem více dopracovala svoje postupy a celé online podnikání doladila :-).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže