header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

One girl on the way – Cestou necestou Pavlína Zezulková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Život plný dobrodružství, svobody a spontánnosti. Jak toho docílit není žádné tajemství. Klíčem je plnit si sny a přijímat příležitosti, které jsou kolem nás. Je to o tom rozhodnout se vyzkoušet něco nového a jít do toho naplno. Žiju tady a teď, a to je to kouzlo. Můj elán v životě je cestování, dobrodružství, objevování nového a kreativní tvoření. Miluju slunce, písek a klid v duši s myšlenkami na neuvěřitelná dobrodružství, které tam venku někde čekají! Jezdit jen tak na Ibizu , ráno chodit pozorovat slunce vycházející z moře, občas přespat na pláži, vyšlápnout si nějakou horu, podívat se na sopku, půjčit si třeba loď, sebrat se a jet prostě NĚKAM. Líbí se mi ten pocit svobody a dobrodružství, kdy se ráno probudím třeba na skalnatém útesu po noci strávené pozorováním oblohy plné hvězd a vlastně vůbec netuším, co mě ten den čeká a kam mě cesta dovede. Co mě v životě naplňuje nejvíce je CESTOVÁNÍ. Po malých krůčcích jsem sbírala odvahu vyrazit na každé dobrodružství, které vyvrcholilo půlročním studijním pobytem ve Španělsku. Natolik jsem cestování propadla, že každý měsíc vyrážím za hranice i za hranice komfortní zóny. Postupem času jsem zjišťovala, JAK ÚŽASNÉ JE POZNÁVAT SVĚT, NOVÁ MÍSTA A NOVÉ PŘÁTELE A KOLIK NÁM TOHO CESTOVÁNÍ PŘINÁŠÍ DO NAŠICH ŽIVOTŮ.

4 důvody PROČ ZAČÍT CESTOVAT a jak na to!

Cestuju, píšu a tvořím už pár let. Teď přišel čas dát tomu formu. Pokud i vy stále váháte a rádi byste začali cestovat, napsala jsem pro vás kompletního průvodce proč začít cestovat a jak na to. Dozvíte se v něm všechno potřebné pro začínající cestovatele a také to, co vám cestování může přinést. Před svou první cestou plnou dobrodružství jsem byla přesně tam, kde jste teď vy. Nevěděla jsem, jak začít a co dělat. Právě to mě motivovalo k tomu, abych vám napsala pár řádků o cestování a k tomu jsem přidala několik svých příběhů ze života jako zkušenost i pobavení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

6 způsobů JAK SE DOSTAT

Chcete vyrazit do světa a strávit tam více než 2 týdny dovolené? V dnešní době máme mnoho různých možností a příležitostí, o kterých často ani nevíme. Studium v zahraničí pro mě bylo velkým životním rozhodnutím, za které jsem neskutečně vděčná. Ať už vás láká práce či studium v zahraničí, dobrovolnictví nebo třeba i jazykové kurzy, tento e-Book bude vaším průvodcem od rozhodování a výběru, až po samotný odjezd.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže byl pro mě velkým zlomovým bodem v životě. Naučil mě toho opravdu hodně, a to nejen dílčí části práce s webem apod., ale také jak se naučit pracovat sama za sebe. Musím říct, že každý malý díl této skládanky má Stáňa perfektně promyšlený, odzkoušený a skvěle připravený. Stáni patří mé velké díky za to všechno, co lidem umožňuje.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže