header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Obyčejně neobyčejná Kateřina Krumphanzlová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Rozsvítím TVOJE světlo. Jsem průvodkyní na cestě k Sobě. Jsem prostě a jednoduše ŽENA. Tak asi na první pohled zřejmé 🙂 ... ale obyčejně neobyčejná, jako každá z vás!!! Jsem přesvědčená o tom, že každá žena je výjimečná a jedinečná. A každá překážka, kterou v životě překoná, jí takovou činí. Každé dno, ze kterého se zvedne, ji učiní hrdou samu na sebe, že to zvládla. Pomůže jí, vážit si sama sebe. Na pozadí vlastního příběhu obyčejné ženy inspiruji, jak se nevzdat a být v životě spokojená. Jako certifikovaný kouč Neuro-lingvistického programování pomáhám lidem najít jiné úhly pohledu na jejich životní situace, najít sama sebe a být tvůrcem. Vždycky si můžeme vybrat, jestli se necháme unášet ve vlnách osudu, nebo budeme tvořit svůj život tak, jak chceme. Používám při své práci techniky založené na práci s podvědomím. Především se řídím intuicí, co danému klientovi může pomoci. Každý jsme jiný a každý má jiný příběh.

Moje pády na dno a cesta zpět ke slunci

Nejednou jsem se ocitla v situaci, kdy jsem neviděla světlo na konci tunelu. Zvednout se ze dna znamená, že se staneš silnější. I pád je totiž krok vpřed. V životě jsem se párkrát rozbila na tisíc kousků a poskládala se zpět. Více v e-knížce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace

Rozsvítím TVOJE světlo. Jsem průvodkyní na cestě k sobě. Nemusíš zůstávat v situaci, ve které ti není příjemně. Nemusíš přijímat to, co nechceš. Nemusíš dovolit lidem nebo událostem, aby ti opakovaně ubližovali. Vrať se zpátky k sobě, objev svou jedinečnost, přijmi vše, co k tobě patří a co je tvé. Ty si volíš cestu, já tě jen jemně provedu podle tvého tempa. Není potřeba hned uběhnout maraton, stačí začít. Konzultace jsou možné osobně i online.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže