header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sbohem vrásky - Obličejová jóga Andrea Doležalová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Andrea Doležalová a jsem lektorkou obličejové jógy a omlazujících masáží obličeje. V péči o svoji pleť tímto přirozeným způsobem jsem se vážně našla. Nejenom že jsem se zbavila prvních vrásek, také právě tato jemnost mě naladila zpátky do mé ženskosti. Mám vystudovanou technickou školu, takže i mé pracovní pozice byly technického směru. Často jsem byla jediná žena v kolektivu a to mě chtě nechtě ovlivňovalo. S pomocí obličejové jógy a masáží jsem se naladila zpátky na sebe a moc si tu změnu užívám. Obličejová jóga a masáže dokáží nejen omladit vzhled a ozdravit pleť, ale také pomáhají najít vnitřní klid.

Obličejová jóga – nejčastější dotazy

Když jsem poprvé slyšela o obličejové józe, jako první mě zajímalo, jak to, že tak dobře funguje na omlazení vzhledu? Je to cvičení vůbec jednoduché? Za jak dlouho uvidím výsledky?🍀 👉Máte to stejně?🌞 Pak si stáhněte tento e-Book kde se vše dozvíte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Chcete jednohubku obličejové jógy?

Ptáte se, jak se obličejová jóga cvičí a jestli to nebude složité? Vyzkoušejte si cvik Úsměv prosím na vlastní kůži. Tímto důležitým cvikem si zajistíte zpevněné, oblé tváře a budete působit veseleji.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz Sbohem vrásky – obličejová jóga

Ráda byste zvrátila čas a sledovala, jak vám vrásky mizí z obličeje?👩 Víte, že je možné dosáhnout viditelného omlazení pomocí obličejové jógy? Moc ráda ukážu i vám jak na to.🍀 👉Stačí vstoupit do mého online kurzu Sbohem vrásky. Co vše se naučíte v kurzu Sbohem vrásky? Ranní rozcvičku 👉Rozjasníte si vzhled hned po ránu. Cviky na vrásky na krku, dvojitou bradu, zpevnění kontur obličeje 👉 Nařasený krk bude minulostí. Cviky na vytvarování líček, povislých koutků úst, zjemnění noso-ústní rýhy 👉 Tím dosáhnete veselejšího vzhledu. Cviky na oční okolí a čelo 👉 Zbavíte se vrásek hněvu a povislých víček. Základní masáž obličeje 👉 Příjemným způsobem si rozjasníte a zpevníte pleť.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz masáží – Rozzářená pleť

Ráda byste si rozzářila pleť tím nejpříjemnějším způsobem, jako jsou masáže? Masáže a baňkování mají na svědomí, že dnes moje pleť září zdravím. Nyní vám tyto znalosti předávám dál.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Mini kurz obličejové jógy

Chcete si mě a obličejovou jógu prvně otrkat? Nemáte moc času a chcete si zacvičit krátkou sestavu? Co se naučíte? -Masáž čela pro eliminaci vrásek. -Cvik na zpevnění horních víček. -Cvik na posílení tváří. -Cvik pro eliminaci dvojité brady.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz mně přinesl vážně hooodně moc. Bez něj by o mně nikdo nevěděl a obličejovou jógu bych učila jen pár kamarádek. Že si za pár měsíců vytvořím profesionálně vypadající web, zautomatizuji všechno, co se zautomatizovat dá, a budu vědět, co mám dělat, aby se můj srdcový projekt dostal mezi lidi a přinášel radost, navíc za tak krátkou dobu, se mi ani nesnilo. To vše jsem dokázala díky Stáni s Jirkou. Jejich kurzy jsou vážně k nezaplacení. Andrea
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže