header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sbohem vrásky - Obličejová jóga Andrea Doležalová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Andrea Doležalová, jsem kosmetička, certifikovaná lektorka obličejové jógy a dalších omlazujících technik tváře. Má cesta k obličejové józe První vrásky se u mne objevily už ve 20 letech. Dodnes si pamatuji, jak tehdy mamka na mě koukla a řekla: "Páni, moje holčička už má vrásky." Tehdy jsem si myslela, že za to může genetika a věřila jsem, že to nezměním. Bylo mi to líto. Sledovala jsem kamarádky a říkala si, jak to že ony ještě nemají žádnou vrásku? Zatímco já zkoušela různé drahé krémy a výsledky nikde. Před třicítkou už těch vrásek bylo více, byly hlubší, výraznější a překlenuly tu hranici, kdy jsem se s tím chtěla smířit. Při pohledu do zrcadla jsem se na ně často zaměřovala. Říkala jsem si, čím to je? Jak budu vypadat za pár let? Přišlo mi to všechno nefér.  Bála jsem se, že když mám problematickou pleť, první vrásky už od dvaceti, je u mě něco špatně a nic mi nepomůže. Pak jsem objevila obličejovou jógu a okamžitě jsem se do ní nadchla. Cvičila jsem každý den. A ono to fungovalo!  Jak já byla nadšená. Nejen, že mi ustoupily vrásky pod očima, zjemnila se mi nosoretní vráska. Ze začínající mračivky se stalo opět hladké čelo. Navíc se mi zlepšila pleť a póry se stáhly. Celkově má pokožka vypadá výrazně zdravější. Ani vám nemusím říkat, jak mě to těší. ♥ Ihned jsem věděla, že ji chci dělat celý život. Obličejová jóga mi přišla mi do života ve chvíli, kdy jsem si hrála s myšlenkou vést kurzy, které dokáží zvednout náladu a přinést velkou hodnotu.  Mé nadšení mě dovedlo až sem, kdy mými omlazujícími kurzy prošlo přes 2tisíce spokojených žen. Mám tolik krásných zpětných vazeb, že se nad nimi dojímám.  Uvědomila jsem si, že obličejová jóga nepomáhá jen zjemnit vrásky, ale také vede ženy k sebelásce. To dokáže zázraky. Ženy jsou veselejší, klidnější a celkově spokojenější. Jsem nadšená, že mi obličejová jóga přišla do cesty. Díky ní žiju život snů.

Obličejová jóga – nejčastější dotazy

Když jsem poprvé slyšela o obličejové józe, jako první mě zajímalo, jak to, že tak dobře funguje na omlazení vzhledu? Je to cvičení vůbec jednoduché? Za jak dlouho uvidím výsledky?🍀 👉Máte to stejně?🌞 Pak si stáhněte tento e-Book kde se vše dozvíte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Chcete jednohubku obličejové jógy?

Ptáte se, jak se obličejová jóga cvičí a jestli to nebude složité? Vyzkoušejte si cvik Úsměv prosím na vlastní kůži. Tímto důležitým cvikem si zajistíte zpevněné, oblé tváře a budete působit veseleji.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz O 5 let krásnější

Jak by se vám líbilo vrátit čas a sledovat, jak vám vrásky mizí z obličeje? Odhalte dávno zapomenutý návod, jak si omladit pleť aspoň o 5 let, aniž byste musela utrácet za drahé krémy. 👉Stačí vstoupit do mého online kurzu O 5 let krásnější Co vše si omladíte? 👉 Zjemní se vám mračivka i vodorovné vrásky na čele. 👉 Zvednete si horní víčka i zjemníte vrásky pod očima. 👉 Zvednete si koutky úst, a zjemníte vrásky, které se vám vytvořily kolem úst. 👉 Zvednete si tváře a zpevníte si kontury. 👉 Zjemníte si nosoretní vrásku. 👉 Zmírníte si dvojitou bradu a zjemníte vrásky na krku. 👉 Do tváře se vám vrátí symetrie.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz Paní času

Chcete vědět jak na super prevenci stárnutí? Pak je pro vás vhodný kurz Paní času, kde se na prevenci stárnutí podíváme ze všech stran. 👉 Naučíte se, pečovat o svou pleť tak, aby byla nejkrásnější verzí sebe sama. 👉 Uděláte si příjemnou zpevňující masáž tváře. Aneb domácí wellness. 👉 Osvojíte si krátkou sestavu obličejové jógy, která pomáhá regenerovat a ozdravovat pleť. 👉 Naučíte se jak na stres, spánek i životosprávu. Vše díky super jednoduchým a funkčním technikám.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

E-book - Jak na mimické vrásky

Zbavte se mimických vrásek, díky jednoduchým a zábavným technikám. Co se naučíte? 👉Jak si zjemnit vrásky na čele. 👉Jak si zjemnit vrásky kolem očí. 👉Jak si zjemnit nosoretní vrásku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mně přinesl vážně hooodně moc. Bez něj by o mně nikdo nevěděl a obličejovou jógu bych učila jen pár kamarádek. Že si za pár měsíců vytvořím profesionálně vypadající web, zautomatizuji všechno, co se zautomatizovat dá, a budu vědět, co mám dělat, aby se můj srdcový projekt dostal mezi lidi a přinášel radost, navíc za tak krátkou dobu, se mi ani nesnilo. To vše jsem dokázala díky Stáni s Jirkou. Jejich kurzy jsou vážně k nezaplacení. Andrea
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže