header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Obličejová jóga a další metody přirozeného omlazování Lenka Mayerhoferová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou obličejové jógy a ráda vás naučím, jak ji s lehkostí zahrnout do vašeho života. Ukážu vám, jak je možné přirozeným způsobem zpomalit stárnutí tváře, a dokonce tvář viditelně omladit. V důsledku toho se budete cítit mnohem lépe i na duši. Obličejovou jógu jsem objevila před pár lety, když jsem hledala něco na způsob antiagingu pro obličej. Po 35. roce už na sobě většina lidí pozoruje známky stárnutí a ani já jsem nebyla výjimkou. Kolem svých čtyřicátin jsem hledala „něco“, co by mohlo stárnutí co nejvíce zpomalit. Co by dokázalo zjemnit, či dokonce vyzmizíkovat vrásky, zjemnit nosoretní rýhy, zvednout líce, zpevnit kontury tváře – prostě vrátit tváři mladistvější výraz. Vše pokud možno neinvazivně. Nadchla mě metoda přirozeného omlazování tváře – OBLIČEJOVÁ JÓGA a s ní související metody omlazování, jako jsou masáže tváře, baňkování a další techniky neinvazivního omlazování tváře. Nadšenost z obličejové jógy mě pohltila natolik, že jsem se rozhodla o ní šířit povědomí i mezi ostatní ženy. Úspěšně jsem absolvovala lektorský kurz a stala se certifikovanou lektorkou obličejové jógy. Ráda tyto metody neinvazivního omlazování tváře naučím i vás. :-)

e-Příručka Obličejová jóga v 17 otázkách a odpovědích

Pozorujete na sobě známky stárnutí a ráda byste to zvrátila❓ Hledáte způsob jak omladit svou tvář a nechce se vám do drahých invazivních estetických zákroků❓ Máte ráda péči o sebe přirozenou cestou❓ Chcete ušetřit peníze za drahé krémy, které slibují zázraky, ale do hlubších vrstev kůže se nedostanou❓ Již jste někdy slyšela „něco“ o obličejové józe a zajímalo by vás dozvědět se o ní více. Zajímá vás, zda je tato metoda vhodná i pro vás❓ V této e-příručce  se dozvíte mnoho o nejpřirozenějším způsobu omlazování tváře a najdete v ní možná vše, na co byste se ráda zeptala ohledně obličejové jógy.    Dozvíte se o benefitech, proč zařadit obličejovou jógu do své denní péče a také tipy jak vypadat lépe hned teď. ❤️
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz Obličejová jóga

Díváte se na sebe do zrcadla nebo se vidíte na fotce a máte pocit, že vypadáte smutně, máte spadlé líce, spadlé ústní koutky, propadlé tváře... Přibyly vám hluboké vodorovné vrásky na čele, vrásky... Mračivky mezi obočím se více prohloubily, máte dvojitou bradu, hluboké vrásky na krku nebo moc viditelné nosoretní rýhy či vrásky kolem očí?  Pokud jste příznivcem všeho přirozeného, pojďte svou tvář opět vylepšit pomocí OBLIČEJOVÉ JÓGY – jednou z nejpřirozenějších metod omlazování tváře. Je již vědecky prokázáno, že tato metoda může viditelně omladit tvář průměrně cca o 5 let❣️ Nemusíte nikam chodit a z pohodlí domova absolvujte ⏬ 💥ONLINE KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY💥 Naučíte se sestavu cviků obličejové jógy, masáže tváře a baňkování tváře. Kurz trvá celkem 180 min a je rozdělen do 3 lekcí po 60 min., které probíhají 1x týdně online formou videokonference. Mohu ihned kontrolovat zda cviky provádíte správně a zodpovídat vaše dotazy jako na živém kurzu. CO VÁM KURZ PŘINESE ⏬ Pravidelným cvičením OJ ⏩ 🎯Rozzáříte svou pleť, sjednotíte tón leti a odstraníte pigmentové skvrnky. 🎯Zjemníte vrásky na čele a mezi obočím. 🎯Zjemníte nosorotení rýhy. 🎯Zvednete a vyplníte si líce. 🎯Zjemníte vrásky kolem očí. 🎯Zmenšíte podbradek nebo odstraníte dvojitou bradu. 🎯Zjemníte vrásky na krku a zpevníte krk. 🎯Zpevníte povislá oční víčka. 🎯Zbavíte se otoků pod očima. 🎯Zpevníte kontury tváře. 🎯Zvednete nahoru na své místo spadlé ústní koutky. Těším se na vás. :-)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
O kurzu Plážová základka jsem uvažovala pár let nazpět. Jakmile jsem si ujasnila své téma podnikání, se kterým jsem ve flow, ihned jsem naskočila. Atmosféra kurzu Plážová základka 2022 byla úžasná a inspirativní. Spoustu nadšenců na jedné vlně a k tomu podporující tým kolegů Stáni, který by připraven okamžitě odpovídat na naše dotazy, hodnotit naše výtvory a dávat doporučení, co a jak upravit k lepšímu. Kurz byl velice přehledně strukturovaný a návody jasné a pochopitelné ve formě textu či videa. K některým návodům, jak nastavit technikálie na webu, se budu určitě opakovaně vracet. Stáňa pořádala během kurzu několikrát zajímavé webináře, ze kterých jsem si odnesla spoustu AHA momentů. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. Díky kurzu mám i spoustu nových online přátel, se kterými si vzájemně radíme, motivujeme se a podporujeme. A to nejdůležitější – díky kurzu Plážová základka jsem si postavila svůj web, mám e-book, píšu články na svém blogu, pořádám online kurzy. Naučila jsem se spoustu nových věcí. Díky kurzu mohu šířit své poslání i online napříč ČR a SR. V současné době jsem studentem na Plážové střední. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže