header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Objevte svou vnitřní sílu Jája Janouchová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jája a rozhodla jsem se pro radost. Mám za sebou hlubokou životní zkušenost s onemocněním úzkostně depresivní nemocí. Přijetím nemoci, sebeláskou a prací na sobě po fyzické i mentální stránce jsem přestala do jednoho roka užívat léky a žiji šťastný a kvalitní život. Podělím se s vámi o všechno, čemu jsem se naučila, ukáži vám JAK na to, povedu vás spletitými nástrahami a budu vám svítit na cestu. Všechno je možné, pokud se pro to rozhodnete.

Nestyďte se za depresi

V knize Vás seznámím s tím, jaké kroky k uzdravení jsem dělala a jaké mohou pomoci i Vám. Technika se mi osvědčila i u jiných neduhů a má trvalé následky. :) Jste mocnější, než si myslíte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Objevte svou vnitřní sílu

E-Book poskytuje ucelený pohled na člověka - od fyzického zdraví a zdraví vnitřních orgánů (i z pohledu chemických reakcí) až po emoční, mentální (rozumovou) a duševní rovinu. Chci Vás přivést k pochopení své jedinečnosti a celistvosti. K objevení svých mentálních schopností, které buď ještě nevyužíváte, nebo jen skromně. Chci, abyste objevili svou vnitřní sílu, jako jsem ji našla já v sobě v době největší tmy své nemoci, a díky které žiji nádherný spokojený život. Řekla bych i daleko více kvalitní život než před nemocí, protože o tom, že reálně existují a fungují věci, o kterých se vlastně veřejně nemluví, jsem nevěděla. Uvědomila jsem si, že v JEDNODUCHOSTI je krása. A že moderní člověk je tak zaměstnán modernismem, že na jednoduchost zapomněl. A přitom je to TO ZÁSADNÍ, to s čím jsme se narodili a co bychom měli jen vědomě používat. V pravém a jediném čase - právě teď!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzem podnikání z pláže jsem si splnila přání - napsala jsem knihu! Vytvořila jsem si sama svůj blog! Založila jsem si fanpage! A Instagram! Já, takový retro talent. :) Překračuji své hranice a „držím“. Jsem velmi vděčná!!! Kurz byl srozumitelně a detailně vypracovaný (i když úkoly byly psány, že trvají 30 minut, mně - nevím proč, :))) trvaly i 5 hodin). Po pár měsících je za mnou vidět ohromný kus práce, a to JEN díky tomuto kurzu!!! A ni se neptejte na vyhlídky. :) Děkuji, že jsem mohla sepsat svou životní zkušenost s nemocí a hlavně, že mohu dál pokračovat v šíření zdraví a jiného pohledu na život, žití a naši MOC. Je úžasné, že díky kurzu se kniha může dostat k mnoha lidem (i v době uzavřených knihkupectví a vzrůstajícího stresu-úzkosti a emočního napětí). Její prospěšnost vidím ještě větší. A co ještě mi kurz přinesl? Naučila jsem se hromadu nových věcí - ať technických, tak i těch, které se týkají osobního rozvoje. Donutil mě (jemně) více se otevřít světu a nestydět se. Také mě přinutil za to pořádně vzít a nevzdávat se! Děkuji Stáňo, týme i ostatní plážovníci!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže