header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Numerologie Jana Klaudingerová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Čísla jsou mojí, snad celoživotní, vášní. Numerologie a její učení mě zcela nadchlo, když se mi narodily děti. Začala jsem na sobě pracovat, vzdělávat se, studovat knihy a absolvovala jsem několik kurzů, jak s čísly pracovat a vytěžit z nich maximum informací. Na základě mých znalostí a vědomostí jsem se stala i úspěšnou školitelkou v tomto oboru. Praxi v práci s čísly mám již přes 4 roky a s klienty se setkávám buď osobně, nebo online skrze videohovor.

10 tipů, jak použít numerologii v životě

Víte, co vám dávají čísla do života? V knize si jasně popsanou cestou spočítáte životní číslo a roční vibraci. A co s tím? V knize se dozvíte, jakou energii a povahu vlastní základní čísla 1–9 a získané informace můžete použít v běžném životě nebo vyzkoušet na okolí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Co prozradí datum narození o dítěti?

Kniha je určena pro všechny, kteří chtějí poznat svoje dítě a nejen dítě. Čísla jsou daná a neměnná, proto lze knihu použít pro věk 0–100. Na stránkách se naučíte, jak spočítáte životní číslo a jak si datum zapíšete do mřížky. Snadné pracovní listy jsou součástí knihy. Následně se naučíte přeložit čísla do čitelné a srozumitelné mluvy, která odkryje povahu, talent, emoce a rady pro každou osobu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Pro kurz jsem se rozhodovala dlouho, protože po všech kurzech a školeních a životních zkouškách jsem byla dost opatrná. Knihu od Stáni jsem koupila manželovi :) a po roce vytáhla z police pro sebe. A to jen pár dnů před začátkem kurzu. Jsem nesmírně mile překvapená, jak kurz probíhal. Dokonalý systém, úkoly, tempo, nakopávání do zadku, poradní tým, skupinová tsunami, podržení a znova nakopnutí a tak stále dokola. Takových školení je spousty a stejně jako jiným lidem musí sednout hlavní tvůrce a po pár videích se Stáňou a pár otravných mailů z mé strany jsem do toho šla. Zklamání nepřišlo! Kurz mi vliv energii do života, nové znalosti nejen z IT, ale hlavně z marketingu, sociálních sítí, prodeje, prezentace aj. Přinesl mi nové sympatické lidi do života a taky nové obchody. Kurz splnil splnil moje očekávání na nejvyšší míru.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže