header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NukNuk Ateliér Šárka Grycová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Učím lidi, jak si sami s lehkostí vymyslí, navrhnou a promění interiér bytu nebo celý dům tím, že jim dávám praxí prověřené návody a postupy a zároveň je vedu krok za krokem za vysněným bydlením v domě v přírodě. Objevte nápady a inspirace, které ve vás zapálí jiskru touhy po přeměně vašeho domova. Staňte se tvůrcem proměny vlastního domova: - sami, podle vlastních představ, - jednoduše, bez architekta i designéra, - v rámci rozpočtu, bez výdajů navíc, - v přírodě, zdravě i soběstačně.
Bydlení v přírodě

Cesta z města aneb 4 užitečné rady, jak odejít z bytu do rodinného domu

Objevte 4 užitečné rady a upevníte se ve vašem rozhodnutí odejít z města. Inspirujte se mou cestou z města a posuňte se o další krok k cíli.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Interiér

Jak draze prodat byt a koupit si dům aneb Jak vybrousit z obyčejného bytu diamant a vydělat na koupi domu

Objevte možnosti proměny a přetvořte obyčejný byt v diamant, který dobře prodáte a koupíte si vysněný dům. Objevte strategii, která vám otevře dveře k domu se zahradou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Bydlení

Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně

Získejte praktické rady a poznejte výhody bydlení v přírodě, které vám poskytne nezávislost i prostor k seberealizaci. Inspirujte se zkušenostmi co, jak a za kolik můžete získat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Dům

Jak postavit plot zahrádky aneb Návod, jak oplotit pozemek za minimum peněz

Získejte návod, jak si za rozumné peníze oplotíte pozemek, sami, krok po kroku. Získejte veškeré potřebné informace v jednom návodu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Promluvme si

Konzultace Proč a jak bydlet na venkově

Jediné online konzultace, které potřebujete, abyste konečně poznali výhody života v přírodě na venkově a odhodlali se odejít z města. Zjistěte o možnostech života v přírodě vše, co potřebujete vědět.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Dům

Jak na rekonstrukci domu od A do Z

Co byste řekli na to, kdyby jste si mohli zrealizovat rekonstrukci domu a ještě při tom ušetřili třebas i milión? Zjistěte, jak při rekonstrukci domu ušetřit a předěláte dům jednoduše, v rámci rozpočtu, bez zbytečných výdajů navíc!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky oběma kurzům jsem mohla dokonale přetavit svůj sen o sdílení tvoření proměn domova do skutečné reality. Jeho vizi jsem nosila mnoho let ve svém srdci. Díky pečlivě připraveným návodům a postupům jsem dokázala vytvořit produktovou řadu, vyladila prodejní nabídky, zautomatizovala prodeje jednotlivých produktů, určila si strategie kampaní a postavila základy vlastního online podnikání. Za to vše jsem nesmírně vděčná. Kurzy Stáni a Jirky doporučuji každému, kdo chce proměnit vize a myšlenky vlastního podnikatelského projektu do reality a uskutečnit tak svůj sen o podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže