header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NukNuk Ateliér Šárka Grycová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Učím lidi, jak si sami s lehkostí vymyslí, navrhnou a promění interiér bytu nebo celý dům tím, že jim dávám praxí prověřené návody a postupy a zároveň je vedu krok za krokem za vysněným bydlením. Objevte nápady a inspirace, které ve vás zapálí jiskru touhy po přeměně vašeho domova. Staňte se tvůrcem proměny vlastního domova: - sami, podle vlastních představ, - jednoduše, bez architekta i designéra, - v rámci rozpočtu, bez výdajů navíc, - v přírodě, zdravě i soběstačně.
9 kroků, jak dát bydlení styl a neutrácet za designéra

9 kroků, jak dát bydlení styl a neutrácet za designéra

Chceš obléknout interiér svého domova do stylu? Objev základy designérských technik a oblékneš svůj domov krok za krokem do stylu, který si zamiluješ.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak vybrousit z bytu diamant

Objevte možnosti proměny interiéru a přetvořte obyčejný byt v diamant, který dobře prodáte a koupíte si vysněný dům. Objevte proměnu, která vám otevře dveře k domu se zahradou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Renovační sada nástrojů - Šárka Grycová

Renovační sada nástrojů

Chcete zkrášlit a zvelebit interiér a ještě k tomu ušetřit? Objevte moji Renovační sadu nástrojů k proměně (re)designu interiéru, se kterou jsem osvěžila a vylepšila svůj domov a ušetřila významnou sumu peněz a vdechnete prostoru nový život
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
CreoNuk Design - Navrhni, vylaď a realizuj proměnu interiéru - online kurz interiérového designu

CreoNukDesign - Navrhni, vylaď a zrealizuj proměnu interiéru

Online kurz, ve kterém získáte osobní podporu, jistotu a vedení, díky kterým dotáhnete interiér svého domova co nejdříve do úspěšného konce. Abyste přestaly být kořistí věčného tvoření interiéru, bez vkusu a logiky, stěhováním předmětů z místa na místo a nevrážely do jeho úprav hromady peněz, je potřeba naplánovat prostor a vytvořit návrh interiéru. Pokud chcete... Naskočte se mnou do kurzu CreoNuk Design a navrhněte, vylaďte a uspořádejte si samy interiér vašeho domova a uvedete (konečně!) všechny vaše myšlenky a vize o funkčním bydlení do skutečné reality.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Interiérová dílna - Vdechni do interiéru nový život

Taky už dávno plánujete, jak si doma ze starých věcí uděláte nové? Přejete si doma natřít dveře, skříň nebo komodu, ale nejste si jistí, jak to správně udělat, aby nátěr vydržel a vypadal dobře? Nemáte čas procházet různými postupy na internetu a chcete jen ověřené návody? Přemýšlíte, jak zkrášlit a vylepšit domov s nízkým rozpočtem, ale schází vám inspirace, nápady nebo odvaha? A chcete už (konečně!) začít? Získejte online kurz s okamžitým přístupem ke všem 61 video lekcím, které si zamilujete.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Díky oběma kurzům jsem mohla dokonale přetavit svůj sen o sdílení tvoření proměn domova do skutečné reality. Jeho vizi jsem nosila mnoho let ve svém srdci. Díky pečlivě připraveným návodům a postupům jsem dokázala vytvořit produktovou řadu, vyladila prodejní nabídky, zautomatizovala prodeje jednotlivých produktů, určila si strategie kampaní a postavila základy vlastního online podnikání. Za to vše jsem nesmírně vděčná. Kurzy Stáni a Jirky doporučuji každému, kdo chce proměnit vize a myšlenky vlastního podnikatelského projektu do reality a uskutečnit tak svůj sen o podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže