header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NLP pro rodinu Kateřina Dušková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Ahoj, jsem Katka, máma dvou dětí a jednoho pohádkového skřítka. Seznamuji děti a rodiče s jednoduchými technikami a principy neuro-lingvistického programování skrze příběhy v pohádkové knížce Tři kouzelné kamínky skřítka Nulipínka. Vytvořila jsem set 48 afirmačních kartiček pro vaše děti, aby si připomínaly důležité životní principy. Rodičům, a především maminkám, se věnuji v rámci koučování a kariérového poradenství. Mé motto zní "S laskavostí k sobě, s laskavostí k dětem."

Vlčí hvězda – pohádka pro děti s principem NLP

Pohádka Vlčí hvězda dovede děti ke zjištění, že mohou samy tvořit svou realitu, mohou ovlivňovat, co cítí, a že není dobré ztrácet energii nad něčím, co neovlivní. V pohádce se seznámíte s malou vlčicí Lunou, která je kvůli tuhé zimě odloučená od svých kamarádů a musí se se situací vypořádat. Pomůže jí s tím veselá hvězdička Elomíra, kterou náhodou potká při své neúspěšné cestě za ostatními vlčaty. Pohádka, otázky pro děti, nápady na tvoření a jedna technika z neuro-lingvistického programování pro Vás dospělé.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kočičí zkouška – pohádka pro děti s principem NLP

Líbilo by se Vám, kdyby se vaše děti učily rozumět sobě a světu také při čtení pohádek? Rozvíjely empatické cítění? Aby si osvojovaly přirozenou formou jednoduché principy a techniky? Pokud ano, stáhněte si pohádku Kočičí zkouška a v pohodlí domova se pusťe do čtení. A nejen to, po přečtení pohádky můžete s dětmi podpořit kreativitu u tvořivé aktivity, naučit se mapovat pocity sebe i druhých a inspirovat se jedním ze základních principů neuro-lingvistického programování.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Afirmační kartičky Nulipinky

Chcete děti podpořit v růstovém nastavení mysli? Chcete, aby byly spokojené a zároveň jste posílili jejich sebevědomí? Ocenili byste doma 48 malých pomocníků, kteří by dětem usnadňovali pochopit důležité životní principy? Líbila se vašim dětem kniha Tři kouzelné kamínky skřítka Nulipínka  a rádi byste měli principy z pohádek pohromadě a v krátkých jednoduchých větách? Pak jsou motivační a afirmační kartičky Nulipinky ideální dárek pro vás i vaše děti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Neskutečně děkuji za milé, jasné a srozumitelné vedení kurzem. Bez něj bych nezprovoznila web, e-mailové sekvence a nezačala s propagací mého produktu. Stáňu sleduji dlouho, a jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro ni, protože si cením profesionality a zároveň lidského přístupu a podpory. Jednoznačně doporučuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže