header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Neztratit se (nejen) na mateřské Lucie Regenermelová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Již přes 10 let se věnuji metodě Kineziologie One Brain a díky ní pomáhám lidem žít radostnější život bez stresů a omezení. Hledám příčinu současných problémů a odstraňuji staré nefunkční vzorce. Zaměřuji se na uvědomění si síly slov a myšlenek, které se promítnou na našem fyzickém těle. Jsem také maminkou tří dětí a komunikace mezi námi a dětmi je pro mě jedno z nejdůležitějších témat. Protože vím, že je občas těžké své dítě pochopit a porozumět jeho dětské dušičce, pomáhám proto rodičům najít cestu k jejich dětem. Prošla jsem několika kurzy na komunikační dovednosti, kde pro mě byl klíčový kurz „Respektovat a být respektován“ a začala jsem se více dívat na situace týkající se dětí očima dítěte a zároveň to propojovala s kineziologií – co dané chování k dítěti může způsobit v dospělosti a jak se dítě v tu chvíli zřejmě cítí. To byl pro mě jeden ze stěžejních důvodů, proč se začít zabývat konzultacemi a pomáhat rodičům v komunikaci a přístupu k dětem.

Neztratit se na mateřské aneb 5 kroků, jak najít sama sebe.

Jelikož být maminkou je nejkrásnější a zároveň i ta nejtěžší role v životě nás žen a mnohdy je obtížné v tom každodenním koloběhu najít prostor sama pro sebe, napsala jsem tento e-Book, abych i Vám pomohla usnadnit Vaši cestu na mateřské, která není vždy jen procházka růžovým sadem a touto formou Vám mateřskou zpříjemnila a ukázala, jak si ji užít naplno sama se sebou, se svými dětmi a partnerem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cesta ke spokojenému dítěti, aneb jak komunikovat, abychom si byli blízcí

Tento e-Book jsem psala z lásky k dětem. Pro mě je vztah k dětem jeden z nejdůležitějších, nejcennějších a zároveň nejkřehčích vztahů vůbec. Cesta k dětské duši je někdy náročná a stojí hodně úsilí, ale všechno to úsilí, porozumění a snaha za to stojí. Dítě je součástí nás samotných a v určitém věku stačí málo, aby se vztah mezi námi a dětmi naboural a dítě se začalo odcizovat. Proto jsem napsala tento eBook, jelikož komunikace a celkově přístup k dětem je jedno z nejdůležitějších témat a také se od toho odvíjí, co z našeho děťátka vyroste. Díky e-Booku se naučíte, jak s dětmi komunikovat, aby Vás slyšely a vnímaly, dokážete se vcítit do pocitů Vašeho dítěte a tím lépe pochopit jeho chování a zjistíte, proč je důležitý respektující přístup a proč naopak příkazy a zákazy dlouhodobě nefungují a co mohou způsobit v budoucnu. Součástí e-Booku je bonusová kapitola "Psychosomatika u dětí" (co nám chce dítě svou nemocí říci, proč je často nemocné, co nám zrcadlí...)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem si utřídila, čemu se opravdu chci věnovat a co mi dává smysl a má pro mě hodnotu. V plážové základce získáte postup na vytvoření prodejního webu a hlavně je zde podpora jak od spolužáků, tak od týmu, který je k dispozici i po skončení kurzu. Díky kurzu jsem v mnoha věcech překonala samu sebe a jsem vděčná, že jsem si kdysi přečetla Stáni knížku, díky které, jsem se do kurzu přihlásila. Pro mě osobně je úžasné být tu s lidmi, které mají podobné nastavení a vzájemně si pomáhají jít dál.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže