header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NEZKROTNÁ ZAHRADNICE Radka Votavová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Navrhuji přírodní zahrady a učím, jak si navrhnout džungloidní zahradu plnou květin, jídla a zdraví s respektem a láskou k naší planetě. Jsem svým klientům průvodcem na jejich cestě ke krásné, jedlé a prosperující zahradě. Bez použití chemikálií, zbytečných sofistikovaných a drahých technologií, fungující na permakulturních principech a zákonech přírody.

13 džungloidních kouzel

V klasických zahradách používáme několik zažitých způsobů - zaklínadel, která při troše přírodního zamyšlení můžeme nahradit funkčnějšími postupy - kouzly. Jaká to jsou a jak to udělat jinak, se dočtete v eBooku na konkrétních příkladech.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Záplava květů pro slunce i stín

Získejte vše podstatné, abyste mohli založit a osadit trvalkové záhony ve vaší zahradě, které budou krásné po celý rok. Chcete si na zahradě vytvořit trvalkový záhon, ale nemáte ani čas ani znalosti k tomu, abyste si hledali informace o všech možných rostlinách, které v zahradnictvích mají? Možná vám i chybí trocha inspirace a nechcete pořád něco dosazovat, protože vám v různých obdobích na záhonu nic nekvete. Tak právě pro vás tu mám podrobně zpracované tři trvalkové záhony. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 denní online kurz "Babiččina zahrádka"

Kde jinde mít nejkrásnější místo na zemi než na vlastní milované zahradě. Pojďte ji se mnou proměnit v kvetoucí ráj. Povedu vás s láskou krůček za krůčkem. "Provedu vás cestičkou loubím z plaménku a břečťanu, na jejímž konci budete stát v provoněné zahrádce plné barev, vůní a života. Staňte se vílou tančící uprostřed květů bez zbytečné dřiny, jednou ženskou něžnou silou v souladu s přírodou."
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Měsíční online kurz "Design džungloidní zahrady"

Proměňte svůj pozemek v zahradu plnou jídla zdraví a krásy. Naučte se navrhovat zahrady jako profesionální zahradní architekt. Naplánujte si takovou zahradu, po které jste vždy toužili. Doma z gauče, jen s tužkou, papírem a nadšením.  21 lekcí, každá svým vlastním tempem, s možností se ke kurzu kdykoliv vrátit. 
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Kurz 2 "Jak si vytunit design džungloidní zahrady"

Kurz navazující na Konline kurz "Design džungloidní zahrady", kde se podrobněji budete zabývat: - architektonickým a technickým řešením prvků zahrady - projdete každičký kout zahrady a najdete mu osobitý ráz a kouzlo - seznámíte se s okrasnými stromy, které umí vytvořit tu správnou atmosféru - detailně se seznámíte se stálozelenými keři pro strukturu a barvu i v zimě - pustíte se do plánování trvalkového záhonu, ale nejdříve se s mnohými trvalkami podrobněji seznámíte - a hlavně.... Kurz 2 je o jeden den delší, opět nabitý informacemi, navštívíte tři zahrady, každou jinou (kouzelnou, s jezírkem, džungli) a užijete si zakládání zahrady v praxi včetně sečení, rozměřování, mulčování a tvoření trvalkového záhonu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Konzultace

Možná jste se při realizaci své vysněné zahrady zasekli a nevíte, jak dál. Nebo váháte, kam umístit altán nebo jezírko. Třeba jste ještě ani nezačali, protože netušíte, kudy kam, ale víte, že to chcete zvládnout sami. Konzultace se mnou vás posune tím správným směrem.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky plážovce jsem se našla. Úplně mě ohromila Stánina věta "Žijte příběh, který chcete vyprávět". :-) Byl to proces. Teď mě živí, co mě baví a ještě navíc se nemusím hnout ze své pláže - zahrady!! Stáňo a Jirko mockrát děkuji!!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže