header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NEZKROTNÁ ZAHRADNICE Radka Votavová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Navrhuji přírodní zahrady a učím, jak si navrhnout džungloidní zahradu plnou květin, jídla a zdraví s respektem a láskou k naší planetě. Jsem snílkem hledajícím krásu ve všem kolem sebe, z ošklivého tvořím krásné a z pustého místa dokážu vytvořit jedlou džngli.

13 džungloidních kouzel

V klasických zahradách používáme několik zažitých způsobů - zaklínadel, která při troše přírodního zamyšlení můžeme nahradit funkčnějšími postupy - kouzly. Jaká to jsou a jak to udělat jinak, se dočtete v eBooku na konkrétních příkladech.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kurz 1 "Jak si navrhnout džungloidní zahradu"

Naučíte se základní principy přírodních, permakulturních zahrad, které budou základním kamenem pro vaše další zahradní tvoření. Osvojíte si nástroje, jak své sny o zahradě uchopit a přenést na papír. Vydáte se cestou tvorby a své plány o zahradě zrealizujete.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kurz 2 "Jak si vytunit design džungloidní zahrady"

Kurz navazující na Kurz 1, kde se podrobněji budete zabývat: - architektonickým a technickým řešením prvků zahrady - projdete každičký kout zahrady a najdete mu osobitý ráz a kouzlo - seznámíte se s okrasnými stromy, které umí vytvořit tu správnou atmosféru - detailně se seznámíte se stálozelenými keři pro strukturu a barvu i v zimě - pustíte se do plánování trvalkového záhonu, ale nejdříve se s mnohými trvalkami podrobněji seznámíte - a hlavně.... Kurz 2 je o jeden den delší, opět nabitý informacemi, navštívíte tři zahrady, každou jinou (kouzelnou, s jezírkem, džungli) a užijete si zakládání zahrady v praxi včetně sečení, rozměřování, mulčování a tvoření trvalkového záhonu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky plážovce jsem se našla. Úplně mě ohromila Stánina věta "Žijte příběh, který chcete vyprávět". :-) Byl to proces. Teď mě živí, co mě baví a ještě navíc se nemusím hnout ze své pláže - zahrady!! Stáňo a Jirko mockrát děkuji!! Teď studuji střední, ale stejně jako u základky se ukázalo, že na to ještě nejsem připravená. Tak si jdu svým tempem a těším se na vše nové, co mám před sebou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže