header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Netrhejme jablka, která visí na spodních větvích Martin Navrátil

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
„Miluji příběhy a myšlení. Svými knihami chci lidem předávat radost, naději a rozšiřovat jejich obzory. Z rozbouřených vod každodenního života chci je převážet ke břehům poznání.” Ale především a v první řadě, ať už se nacházíme kdekoliv, prakticky v jakékoliv myslitelné situaci, když to jenom trochu půjde, ´Netrhejme jablka, která visí na spodních větvích´. Neboť, jak moudře pravil Benjamin Disraeli, „Život je příliš krátký na to, aby byl ještě malý.“

Filozofie úspěchu

Před několika lety jsem četl článek o vynikající americké matematičce iránského původu Marjam Mírzáchániové, která v něm mimo jiné tvrdila, že ze všeho nejvíce miluje opravdové výzvy a náročné úkoly; že netrhá jablka, která visí na spodních větvích. Proto i my, když to jenom trošku půjde, netrhejme jablka, která visí na spodních větvích, neboť jak moudře pravil Benjamin Disraeli, "Život je příliš krátký na to, aby byl ještě malý." V tomto eBooku se budeme v první řadě zamýšlet nad tím, co vlastně lidé od svého života nejvíce očekávají; zároveň se také zmíníme o několika klíčových nástrojích a prostředcích, které nás právě k takovému spokojenému a naplněnému životu mohou dovést:-).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi přineslo, a nadále také i přináší, spoustu nových znalostí a zkušeností. Chci psát knihy, které budou lidem přinášet radost, poznání a naději, a ještě před tím, než budu usilovat o to, aby vycházely i v té ´klasické´ papírové podobě, strategicky:-) jsem se zprvu rozhodl pro jejich elektronickou formu... Ani ne rok zpátky jsem o tvorbě webu, psaní článků či používání Facebooku k těmto účelům neměl ani tušení, nyní díky Stáni a jejího úžasného týmu jsem ušel notný kus cesty, třebaže po pravdě musím přiznat, že ze všeho nejraději bych psal jenom ty knížky, jejichž základní obrysy a kontury mám ´nashromážděné´v hlavě... Ale v žádném případě nelituji, že jsem se na tuhle cestu dal; člověk se sice musí kolikrát kousnout, aby šel dál, ale když má před sebou jasný CÍL, VIZI a SMĚŘOVÁNÍ, vždycky mu to nakonec dodá sílu a chuť pokračovat... Stánin kurz Podnikání z pláže mohu jenom vřele doporučit:-)...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže