header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Netradičně tradičně Lada Ševecová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem expertkou v oblasti zdravého životního stylu a vášnivou experimentátorkou v kuchyni. Pomáhám lidem vidět souvislosti a najít svou vlastní cestu v oblasti zdraví a stravování. Učím, jak na zdravou stravu jednoduše, hravě a (ne)tradičně.

10 zásadních mýtů ve zdravé stravě

Seznam potravin, které se tváří zdravě, ale zdravé nejsou. Odhalíte souvislosti, které na první pohled nejsou vidět Podívejte se na zoubek ROSTLINNÝM OLEJŮM, CELOZRNNÉMU PEČIVU, OŘECHŮM či RYBÁM. Zjistěte, jak je to se SIRUPY jako lepší náhradou za cukr, či MLÉKEM a mléčnými výrobky a jejich (ne)postradatelností v naší stravě aj.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zelené potraviny - zelený ječmen & chlorella

Všechny důležité informace o zelených potravinách V KOSTCE. ▪ Co jsou zelené potraviny a proč je mít ve svém životě. ▪ Proč je u nich stěžejní KVALITA a jak ji poznat. ▪ Při jakých ZDRAVOTNÍCH KOMPLIKACÍCH jsou vhodné. ▪ Proč jsou zelené potraviny vhodné i v PREVENCI.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

OBILOVINY Netradičně tradičně

Co přesně jsou obiloviny, jak na jejich základní přípravu a co všechno z nich připravit. V eBooku se dozvíte, jak na slané i sladké vaření a pečení, jak jednoduše na různé alternativy pečiva. Připravíte si různé placky, tortilly, knedlíky, jednoduchý chléb, palačinky, kaše aj. Naučíte se, jak zakomponovat přímo do pokrmů i zeleninu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

LUŠTĚNINY Netradičně tradičně

Co přesně jsou luštěniny, jak na jejich základní přípravu a co všechno z nich připravit. V eBooku se dozvíte, na co všechno luštěniny použít. Připravíte si luštěninové směsi, placky, nákypy, karbanátky, pomazánky, sladké kuličky aj. Naučíte se, jak zakomponovat přímo do pokrmů i zeleninu. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

OŘECHY A SEMENA Netradičně tradičně

Jak používat ořechy a semena, jak s nimi vytvořit alternativy k mléčným výrobkům i pečivu. Získáte detailní postup, jak jednoduše vytvořit rostlinná mléka, jogurty, tvarohy, ořechové krémy či sýry, raw krekry, pomazánky aj.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Individuální konzultace (online / osobní)

Poradím Vám, jak na zdravý a vyvážený jídelníček, jak na stravu bez lepku, bez mléka či bez masa, nebo pokud máte chronické trávicí potíže. Používám přístup klinické naturopatie, která nahlíží na potíže člověka v souvislostech, využívá poznatky západní i východní medicíny. Spoustu problémů lze řešit úpravou stravy a použitím bylin.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu podnikání z pláže jsem si našla primárně své téma, které mohu ostatním předávat, oblast, v které mohu být pro jiné inspirací. Zároveň jsem byla schopna vytvořit si sama své webové stránky, včetně online produktů, využít online nástroje. To všechno mi pomáhá i pro zviditelnění mých služeb, které nabízím osobně (individuální poradenství, workshopy, přednášky).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže