header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Netoxicky ke zdraví Petra Zehnálková | TOP5 🏆 Plážová výzva 2022

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem lékárnice – diplomovaná farmaceutická asistentka. Tomu předcházelo povolání zdravotní sestry a v dětství tvoření lektvarů z hlíny, vody, bylinek – celou svou duší odjakživa zdravotnicí jsem. :) Miluji alchymii propojování informací z farmacie, kouzelného světa bylin, netoxického životního stylu, zdravé stravy, osobního rozvoje i alternativních směrů a lidem na cestě ke zdraví pomáhat – netoxicky, bez užívání zatěžující chemie s vedlejšími účinky. :) Stále studuji, zkoumám, zkouším veškeré možnosti přírodní nesyntetické léčby a jakmile jsem si jistá, že je něco naprosto čisté, bezpečné a hlavně účinné – s čistým srdcem vše nezištně doporučuji dál. Naprosto pak miluji zpětné reakce lidí, že „konečně něco zabralo“. :) Také poskytuji konzultace – osobní poradenství, kde se s klientkami zaměřuji hlavně na odstranění příčiny nemoci (jemnou očistou) a následnou harmonizaci a léčení – specializovala jsem se na chronické onemocnění, protože z vlastní zkušenosti vím, že jestliže lékař řekne „nejde to, berte chemické léky do smrti“ – není potřeba mu věřit. :)

Hořčík očima lékárnice: Jak si vybrat ten léčivý a kterým se raději z daleka vyhnout

V tomto eBooku zjistíte, které formy hořčíku jsou léčivé + jakou zvolit při konkrétních potížích. Dozvíte se, kterým se nejen v lékárně raději z daleka vyhýbat (protože jsou přínosem více pro marketing než pro tělo) a proč. Také se spolu podíváme na zoubek Magnosolvu (hořčík na recept) a tomu, proč se mi nezdá vhodný. Získáte konkrétní tipy na nejkvalitnější a nejsilnější hořčíkové produkty na trhu i recept na lahodný „puding“ plný přírodního hořčíku, či tip na přesný postup k zajištění bezbolestné menstruace (na mně ověřeno! :)). Jestli jste někdy hořčík užíval/a, teď pravidelně užíváte, nebo se k tomu chystáte – pak prosím čtěte, protože je dost možné že zvolená forma nenese požadované účinky… a to je pak celkem blbé. Bohužel se tyto informace běžně u lékaře či v lékárně nedozvíte… Proč? Na to zatím hledám odpověď :).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace - Zpátky ke zdraví

Trápí vás dlouhodobé zdravotní potíže, dalo by se říci - chronické/autoimunitní onemocnění? Znám to. Také mě lékaři tvrdili, že se z toho dostat nelze a víte co? Já jim neuvěřila a dobře jsem udělala, protože správnými očistnými a léčivými postupy to opravdu jde, jsem toho svědkem - jen mi trvalo pár let přijít na to "jak" a to i když jsem zdravotnicí - lékárnicí :). Na internetu i v knihách je neskutečné množství informací, které člověku mají pomoci ke zdraví se dostat. Vím, že je těžké poznat „které jsou ty účinné“ a „jaký postup zvolit“, aby to pro naše tělo bylo co nejvíce přirozené, jemné a opravdu léčivé. Naše tělo je dokonalé avšak velmi poškozované nejen „moderní dobou chemickou“ . Já vám garantuji, že postupy, které vám na konzultaci předám jsou velmi jemňounké, čistící, hojivé, příjemné a účinné. Když odstraníme škodlivé vlivy a doplníme ty léčivé - efekt na sebe nenechává dlouho čekat :)). Dám vám přesný návod „jak na to“, ale ta největší práce (tedy vrhnout se do léčení) bude na vás :). Miluji ty příběhy vyléčení tam, kde lékař řekne “ to nejde, musíte užívat chemické léky i když vám nedělají dobře… nejlíp navždy“. I já tohle slyšela :).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Plážová základka mi dal „něco“ hodnoty naprosto nevyčíslitelné... Když jsem začínala – věděla jsem, co chci dělat, že chci pomáhat lidem ke zdraví a šířit informace ze zdravotnictví i informace o škodlivých účincích chemických látek. Jenže jsem nevěděla jak... Jsem technický antitalent. :) Stáňa mi na zlatém podnose předala veškeré návody a vedla mne krok za krokem s plnou podporou. Naučila mne, jak pracovat se všemi platformami, jak si vytvořit eBook a jak prodejní stránku, jak zprovoznit celý web tak, aby nevypadal otřepaně a předával lidem opravdu hodnotné informace. Díky tomu jsem během pěti měsíců dovedla svůj sen do kouzelné reality a to takové, která mne na začátku ani nenapadala. Do kurzu jsem se plně vrhla v únoru a už v dubnu jsem poskytovala konzultace (díky tomu se již dnes – v srpnu – mohu radovat z velkého množství zpráv o vyléčení ), a to také díky tomu, že mám krásné funkční webové stránky s dokonalým Stániným konceptem, což bych sama určitě nezvládla. Už po pár týdnech kurzu jsem měla pocit, že jeho cena je naprosto oprávněná, jestli né příliš nízká. :) Jsem velice vděčná, že jsem se ke kurzu díky Terezce Kramerové odhodlala, a každému, koho myšlenka online podnikání zajímá a jen neví, jak na to, bych jej rozhodně všemi dvaceti doporučila. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže