header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Netopte se v atopii Maria Lujza Červenka

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem dnes již spokojená máma malého atopika Mikoláše. Na základě trápení s jeho atopickým ekzémem a potravinovou alergií jsem vytvořila projekt Netopte se v atopii a napsala knihu Můj atopický deníček. Uvědomila jsem si, jak je v této oblasti málo podpory pro mámy jako já. Proto chci dál šířit zkušenosti a vědomosti o atopickém ekzému, ale v neposlední řadě naději a odhodlání. Ekzém svého syna jsem totiž dostala pod kontrolu až tím, že jsem začala být V POHODĚ. Až poté jsem mohla uvidět cestu.  Relevantní informace a laskavá podpora na jednom místě - to je moje vize. Přeji si, aby maminky malých atopiků dokázaly opět důvěřovat sobě, své intuici i životu. Věřím, že na každého čeká cesta ke zdraví. Stačí se porozhlédnout.

12 rad pro hladký start

Souhrn jednoduchých pravidel, které maminkám dětí s čerstvou diagnózou „atopický ekzém“ pomohou ušetřit čas, peníze, energii a duševní zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vlivy působící na dítě s atopickým ekzémem

Diagram, pomocí kterého získáte ucelený vhled na atopický ekzém vašeho dítěte. Krátce a výstižně vám pomůže pochopit souvislosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Můj atopický deníček

První knižní deník na téma atopický ekzém, který vám pomůže dostat ekzém vašeho dítěte pod kontrolu. Povede vás krok za krokem, abyste snadno našly spouštěče ekzému a ještě si užily i prostor pro sebe. Předtištěné stránky na vyplnění, prázdné stránky určené vaší propisce a srdci, 12 užitečných témat o atopickém ekzému, mandala na vybarvení a láskyplné vsuvky... Ponořte se do světa naděje.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Môj atopický denníček

První knižní deník na téma atopický ekzém ve slovenštině.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt
Jsem nadšenou propagátorkou Plážové přípravky, která mi pomohla otevřít dveře do mého nitra, k mé kreativitě a pravým touhám. Základ je základ :). Podnikání z pláže bylo víc zaměřené na výkon a sebezapření, ale přineslo jasné tvary a již za první rok i hmatatelné výsledky mého podnikání. Ani nevím jak, do čtyř měsíců od začátku kurzu, jsem vydala knihu, která se teď prodává v českých knihkupectvích. Plážová střední přináší nové vhledy a strategie, cítím se jako mág, kterého vzali do své party mocných čarodějů :). Je to parádní pocit a celkově se mi tato jízda líbí nejen z hlediska možnosti "jiného vydělávání peněz", ale hlavně kvůli vlastnímu seberozvoji a překonávání svých limitů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže