header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nespoutaný život Alena a Šárka Svobodovy

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je padnout na úplné dno a ztratit smysl života. Dokázaly jsme se znovu zamilovat do života a udělat změny, na které není nikdy pozdě. Chceme vás motivovat a zároveň vám dodat odvahu k tomu, abyste se nebáli žít podle hlasu svého srdce. Je to jediná cesta, která vede k šťastnému a naplněnému životu. Jsme dcera s mamkou a náš příběh sdílíme na našich webových stránkách. Vydejte se s námi na naší novou životní cestu a objevte i vy své schopnosti, díky kterým si svůj život můžete tvořit sami. Systém nás učí zapadnout do společnosti, přizpůsobit se pravidlům a nevybočovat. Jednoho dne jsme našly odvahu a ze směru systému se tak trochu odchýlily.

Skutečný život aneb každý z nás má jiné poslání

Pokud máte pocit, že je ve vašem životě něco špatně, znamená to, že cesta, po které právě kráčíte, už nikam nevede, a je na čase vydat se jiným směrem. Každý z nás je originál, proto máme každý jinou životní cestu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsme kompletně vytvořily naše webové stránky a eBook zdarma. Kurz je perfektně propracovaný do všech možných detailů. Do budoucna si chceme vytvořit i placený produkt, ke kterému je tam také velmi dobře vytvořený podrobný návod. Investice do tohoto kurzu se opravdu vyplatí! :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže