header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

(NE)sladké těhotenství, (NE)sladký život Andrea Šoltisová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří obyčejných dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla, všechna je provázela těhotenská cukrovka. U prvních dvou dětí jsem neměla tušení, co je těhotenská cukrovka, jak se s ní vypořádat, a neustále jsem bojovala s hladem, vysokými glykémiemi a vysokými dávkami inzulínu... Poslední „cukrové“ těhotenství jsem vzala už od začátku do svých rukou a nakonec jsem si jej užila v klidu a bez stresu. Nemusela jsem řešit, co jíst, kdy jíst, co nakupovat, co je a co není správně. Co bylo hlavní, neměla jsem hlad! Nestresovala mě vysoká hladina lačného cukru ani vysoké dávky inzulínu. Proto jsem se stala Průvodcem výživou při diabetu a podávám nastávajícím maminkám pomocnou ruku se svými bohatými zkušenostmi k úspěšnému zvládnutí těhotenské cukrovky.

Má 3 (NE)sladká těhotenství

V tomto e-booku se dozvíte: - Co je to těhotenská cukrovka. - Jak jsem to měla v 1. těhotenství. - Jak to bylo zase jinak v 2. těhotenství. - A jak jsem se s ní poprala ve 3. těhotenství. - A také pár rad a tipů pro lepší zvládnutí těhotenské cukrovky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak zvládnout léto s těhotenskou cukrovkou

V tomto e-mailovém minikurzu se dozvíte, jak zvládnout léto v klidu a pohodě i s těhotenskou cukrovkou. Najdete zde tipy na grilovačky, opékačky, zahradní párty, výlety, dovolené a jak to všechno hezky a v klidu zvládnout. Po přihlášení Vám přijde 1. díl a v dalších dvou dnech 2. a 3. díl.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Velikonoce s GDM aneb co je a co není dovoleno

Jsou tady Velikonoce, svátky jara a s nimi i spousta tradic „na talíři“. - Co si dát můžete? - Na co si musíte dát pozor? To vám přiblížím v tomto mini e-booku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky

Míváte po ránu vysokou glykémii? Nebo po každém jídle? Inzulínu si pícháte tolik, že víc to už snad ani nejde? Máte strach o své nenarozené miminko? Všechny tyhle pocity znám moc dobře! U prvních dvou těhotenství jsem byla ve stresu každé ráno před měřením lačné glykémie a po měření jsem byla smutná, nešťastná a rozčarovaná. Nebojte, našla jsem způsob, jak zkrotit cukrovku, jak nemít HLAD, jak nemít vysoké lačné glykemie až do oblak a jak si nepíchat sloní dávky inzulínu. Rozhodla jsem se sdílet své zkušenosti s ostatními ženami…
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mé (NE)sladké těhotenství

Pokaždé, když se mě diabetolog v následujícím těhotenství zeptal, jak jsem to měla v tom předchozím, marně jsem tápala v paměti… To mě vedlo k vypracování tohoto deníku, ke kterému se můžete v dalších těhotenstvích vracet nebo ho mít na památku. V deníku najdete nejen tabulky pro zapisování hodnot cukru, ale spoustu dalších zajímavostí! Zapisovat můžete od 24.TT do 42.TT.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Můžu vůbec jet na dovolenou???

Lámete si hlavu, jestli vůbec s těhotenskou cukrovkou můžete vycestovat? Co taková dovolená s GDM obnáší? Na co a jak se připravit? Co všechno je potřeba před dovolenou vyřídit? To se dozvíte v tomto mini e-booku! Co všechno se v mini e-booku dozvíte: - Vše o cestování v různých dopravních prostředcích. - Jak se stravovat na cestách. - Čemu se v jídle vyhnout. - Aktivity na dovolené. - A taky zde najdete pár tipů na svačinky na cesty a výlety. - Jako bonus dostanete malý plánovač aktivit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Než jsem narazila na kurz Podnikání z pláže, neměla jsem o podnikání žádné potuchy... Nevěděla jsem, jak si udělat web, jak se zorientovat na sociálních sítích, a už vůbec, jak prodat nějaký produkt. Díky celému našlapanému kurzu a podpoře ve skupině to šlo jako „po másle“. Z ničeho jsem během krátké chvilky vybudovala projekt, který se začíná pomalu dostávat do povědomí, a jsem z toho neskutečně šťastná a moc vděčná! Děkuji moc za tento kurz a za otevření nekonečných on-line obzorů. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže