header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NEODKLÁDEJ.CZ Lucie Bílá

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jmenuji se Lucie Bílá a jsem autorkou projektu Neodkládej.cz 💗 Pomáhám ženám pochopit jak získat VÍCE ČASU pro sebe, rodinu i důležité projekty, aniž by musely mít špatné svědomí. Ukazuji, jak uspořádat teorii, kterou všechny ženy znají, :-) a proměnit ji ve SKUTEČNÉ KROKY přinášející jim ÚŽASNÉ VÝSLEDKY, na které nemusí dlouhá léta čekat. Učím ženy pochopit, že čekání vlastně nic moc nepřinese, DŮLEŽITÉ jsou naše VLASTNÍ KROKY... a to stylem „tady a teď“. Učím ženy CHTÍT od života VÍCE a nemít z toho špatný pocit, VYSNÍT si svůj cílový stav, naplánovat si k němu smělé kroky a nebát se vstoupit na cestu, kterou ještě neznají. Ženám, které potřebují průběžnou podporu a povzbuzení při své vytyčené cestě za úspěchem, jsem průvodkyní a koučem. 💗 Ženy mají spoustu skvělých nápadů a plánů, ale většina jich zůstane na papíře, protože nevědí, jak je prakticky uvést do života, a nemají dostatek disciplíny vytrvat… I přesto, že jejich plány mají velký potenciál a dovedly by je k velkému úspěchu a spokojenosti se životem… Tyto ženy se snažím svým programem PODPOŘIT a DODÁVAT jim pravidelnou disciplínu. Těším se i na Vás.

e-Book Jak získat více času pro své plány v 5 krocích a bez černého svědomí

E-kniha Vás prostřednictvím 5 přehledně vysvětlených kroků přenese do Vašeho budoucího života, ve kterém konečně máte prostor na své plány. Představte si, že budete mít více času, který strávíte s rodinou, a také získáte čas pro sebe na vydechnutí. A to všechno bez nutnosti cítit se nepřístojně, bez pocitu špatného svědomí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

e-Book CHAOS NEMÁ ŠANCI aneb Jak se brzy a s lehkostí prohrnout ke svým snům, aniž byste se musela nechat oloupit o všechen volný čas

Kniha odhaluje jednoduché nadčasové taktiky, které Vás naučí, jak se elegantně popasovat s potížemi, které přináší dnešní rychlý a plný život. Pomocí praktických kroků Vás dovede ke stavu, kdy budete umět něco více než jenom „pracovat jako ďas, pane profesore“. Budete umět chytře zacházet se svým časem... Budete umět nacházet ve svém nabitém programu chvilky pro sebe, pro svou rodinu a pro své plány, které Vám přinesou další úspěchy. Budete umět vidět „v matrixu“ ty důležité věci, které Vás budou posunovat dále a rychleji ke svým snům. Pomocí bonusové Praktické knihy dosáhnete ujasnění svých přání, jednotlivých kroků a výsledků a také zlepšení vlastní disciplíny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážový kurz mi umožnil dát připravovanému projektu finální prezentovatelnou podobu. Pomohl mi ho v průběhu kurzu doladit a v krátkém čase ho technicky zpracovat a vypustit do světa, tak aby mohl skutečně začít pomáhat ženám. Postupné ladění v průběhu několika týdnů trvání kurzu dále široce rozvinulo můj projekt na základě reálných zpětných vazeb kolegyň a kolegů z kurzu, pro které bylo mé téma důležité.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže