header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nemůžu mít děti Kateřina Hegerová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem podporou pro ženy, které nemohou dlouhodobě otěhotnět a průvodkyní procesem adopce. Zažila jsem to a mám dlouholeté vlastní zkušenosti, jak trnitá je cesta, pokud miminko nepřichází, tak jak očekáváme. V oblasti neplodnosti a nemožnosti počít vlastní děťátko od roku 2011. Za celou dobu jsem si prošla celým procesem umělého oplodnění, podpůrnými terapiemi a cvičením. Nyní mám za sebou roční cestu adopce, od počátku žádosti, po kompletní psychologické posouzení, včetně přípravných kurzů a závěrečného schválení. Sdílením svých zkušeností, Vás provedu celým tímto procesem a podpořím Vás v tak zásadním rozhodnutí. Pomůžu Vám na této cestě.

Jak podpořit PLODNOST aneb 7 tipů ode mě pro TEBE

Co všechno můžete udělat pro to, abyste podpořila svoji plodnost? Jaké jsou osvědčené bylinky, terapie, cvičení a literatura? Obsahuje kus mého života, celých 10 let mojí cesty za vytouženým děťátkem. Do eBooku jsem vybrala ty nejdůležitější. Magických 7 tipů jenom pro Vás.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kouzelný průvodce ADOPCÍ aneb 9 kroků k vysněnému děťátku

Rozhodnutí osvojit si děťátko, patří k nejzásadnějším ve Vašem životě. Začnete se zajímat, co vše osvojení obnáší a jak to probíhá. Průvodce Vás nasměruje a pomůže Vám, jak bez strachu a obav projít celým procesem adopce. Dostanete odpověď na všechny Vaše otázky. Jedinečný průvodce adopcí. Na internetu žádný jiný nenajdete. Právě proto jsem ho sepsala. Ucelený návod, pomocník. Vím, jak je těžké a složité tyto informace najít. Krok po kroku, vše co byste těžce dohledávali přes internet. Ušetří Vám spoustu Vašeho času, nervů a zbytečného stresu. Díky průvodci budete již dopředu vědět, do čeho jdete. Uleví se Vám, protože zjistíte, že proces osvojení není zase tak zdlouhavý a psychicky náročný, jak jste si na začátku mysleli.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Dobrý den, Stáňa je anděl, který mi přišel do cesty v právy čas. Děkuji za příležitost v sobě probudit můj životní potencionál. A to je pomáhat lidem v tom, co mě naplňuje a přináší mi radost. Ještě před pár měsíci jsem nevěděla jak. Na Facebooku na mě náhodou (teď už vím, že to náhoda samozřejmě nebyla) vykoukla Stánička a její stránky. Zaujala mě, objednala jsem její knihu, poslechla on line video zdarma, kde sdílela svojí cestu a motivovala posluchače na kurz Podnikání z pláže, který brzo začínal. V tu chvíli mě nenapadlo přihlásit, neznala jsem téma, neměla jsem přečtenou knihu a řešila počátek mojí cesty adopcí. Cca za tři měsíce jsem se k tomu vrátila a poprosila Stáničku, zda se mohu se zpožděním přihlásit ještě do kurzu. Vyšla mi vstříc. Sice jsem byla celou dobu pozadu, ale vše jsem stihla dokončit a také se přihlásit do výzvy. Stáňa mě tak namotivovala, že jsem toužila ve výzvě být a povedlo se mi to. Jsem na sebe neskutečně pyšná a nesmírně vděčná za tuto příležitost. Stánin kurz velmi doporučuji, protože na začátku jsem nevěděla ani co je doména :-) začínala jsem úplně od nuly. A během 4. měsíců jsem zvládla založit celý web, eBook zdarma a placenou eKnihu. Pokračuji dále. I když mě brzdily technikálie, nevzdala jsem to! Stáni děkuji Ti a celému Tvému týmu. Děkuji za to, že jsi!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže