header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nemovitosti lidskýma očima Vlasta Roháčová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jmenuji se Vlasta Roháčová a jsem stavař(ka) tělem i duší. Momentálně se nejvíce věnuji pasportům staveb. Mimo to jsem na plný úvazek máma dvou holčiček, manželka skvělého chlapa a koordinátorka našeho rodinného živote :-) A při tom všem se snažím známým i neznámým pomáhat řešit problémy se zápisem nemovitostí do katastru nemovitostí. Projekční práci se věnuji i klasicky, i když momentálně vzhledem k poptávce převažují pasporty staveb. Jsem vystudovaný stavební inženýr, v roce 2009 jsem absolvovala obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Od studií se ve stavařině pohybuji nepřetržitě. To nadšení, když staré domy procházím, zjišťuji o nich jejich historii, měřím, čmárám si do sešitu náčrtky a pak je doma převádím do finální podoby – to mě vždy tak pohltí a vím, proč jsem se kdysi do stavařiny pustila. Pokud z nějakého důvodu potřebujete vyřešit nesoulad v katastru nemovitostí, ráda vám poradím.

PASPORT STAVBY – inženýring do kapsy UKÁZKA ZDARMA

Potřebujete z jakéhokoliv důvodu vyřídit pasport stavby a nevíte si rady? Bojíte se kupovat zajíce v pytli? To určitě chápu. Pro vás je tu zdarma ukázka, ve které máte první tři kapitoly ebooku. Ty by vám měly ukázat, zda je ebook PASPORT STAVBY to pravé pro vás.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

PASPORT STAVBY – inženýring do kapsy

Potřebujete z jakéhokoliv důvodu vyřídit pasport stavby a nevíte si rady? Legalizace stavby díky mému návodu pro vás nemusí být noční můrou. Inženýring do kapsy. Odborník po ruce. Co vše ebook obsahuje? – Odpovědi na vaše otázky. – Trocha teorie pro pochopení problematiky. – Kolik vás pasport stavby bude stát. – Jak probíhá a co obsahuje jednání se stavebním úřadem. Vše je vysvětleno srozumitelně, očima odborníka, ale lidskou řečí. Součástí ebooku jsou vzorově vyplněné formuláře, žádosti a dokumenty, které k vyřízení pasportu budete potřebovat. Navíc vás mapa kroků povede celým procesem tak, abyste netápali, co zrovna zařídit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Rodinný dům na orné půdě?

Jednoduchý návod, jak si v katastru nemovitostí změnit zápis pozemku z orné půdy na zahradu. Máte postavenou novostavbu a pozemek kolem ní stále jako ornou půdu? Chtěli byste si sami a jednoduše převést pozemek kolem vaší nemovitosti na zahradu? Tento návod je přímo pro vás.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Do kurzu jsem vstupovala na poslední chvíli, s žádným očekáváním. Spíše jsem byla dost skeptická. Ale upřímně řečeno, během pár dnů mě opravdu chytil. Obsah kurzu je v porovnání s jinými, které jsem ve svém oboru absolvovala, naprosto unikátní. Jednodenní školení, kde většinou polovinu doby člověk prozívá, stojí vůči obsahu opravdu mnohem více. Za sebe moc doporučuji. Kurz mi otevřel oči jiným směrem, a i kdyby to online nefungovalo, jak člověk čeká, už jen umění udělat si své stránky sám a umět je překopat během chvilky podle svých přestav – kde bych se naučila, opravdu nevím. Díky moc všem. Vlasta
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže