header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nemovitosti bez starostí Mirka Valašíková

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Podnikání
Absolvované kurzy
Proč si k prodeji nemovitosti zvát makléře? Protože neprodáváte housky, ale domov za miliony, a proto chcete, aby byl takový obchod naprosto bezpečně zajištěný. Protože nejde jen tak prodávat nemovitost, na které váznou nějaké právní vady. Protože s tím náročným procesem nechcete mít žádné starosti a chcete to nechat na někom, kdo to umí a rozumí tomu. Jestli vám nahání husí kůži vážní pánové v oblecích a máte raději přátelský přístup, mohli bychom si rozumět. Já si sice nepotrpím na kravaty, zato velmi pečlivě dbám na to, aby se moji klienti při spolupráci se mnou cítili dobře a zároveň věděli, že je prodej jejich nemovitosti v rukou profesionála. V tomto ohledu nedělám kompromisy. Vy se můžete spolehnout, že veškeré starosti převezmu za vás, postarám se kompletně o prezentaci, o nejlepší cenu za vaši nemovitost i o veškeré právní náležitosti. Starám se o prodej nemovitostí v Karlovarském kraji, ale dokážu vám pomoct s cenovým odhadem a přípravou na prodej v kterémkoliv koutě České republiky. Zakládám si na tom, že pečuji o svoje klienty jako v bavlnce. Mám to jako máma čtyř dětí docela nacvičené. ;)

Vyvarujte se 7 chyb při prodeji nemovitosti

Chystáte se nakládat s majetkem, který má zřejmě milionovou hodnotu. Mnoho lidí udělalo při prodeji mnoho chyb a mnoho lidí na ně doplatilo. Vy je ale dělat nemusíte. Seznamte se s dnešním realitním trhem. Přečtěte si 7 největších chyb, které už udělali jiní a vy je dělat nemusíte!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mě naučil, jak se dneska točí svět, že ať chci nebo nechci, žijeme ve 21. století a k němu online neodmyslitelně patří. V duchu PzP jsem provozovala několik let poradenství v mateřství a e-shop s přírodní kosmetikou, v r. 2021 jsem přesedlala na realitní obor, kde jsem díky znalostem z PzP získala překvapivý náskok, protože zatím ještě ne všichni makléři pochopili, ve kterém století žijeme. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže