header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Němčina s Míšou Míša Nofftz Skopalová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou němčiny online a ukazuju, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si mysleli. Po pěti zahraničních pobytech v německy mluvících zemích jsem po studiu zakotvila na 7 let v německém Bayreuthu. Bylo to vždycky tak jednoduché? Bohužel ne. I já jsem v prvních týdnech a měsících bojovala s obrovskou jazykovou bariérou a často ze strachu, že něco řeknu špatně, neřekla vůbec nic. Možná tu situaci taky znáte...? Díky těmto zkušenostem jsem si však mohla najít cestu k metodám, které mi pomohly tento strach překonat, rozmluvit se a moct tyto zkušenosti předávat dál. Na moje znalosti němčiny se můžete spolehnout a udělám maximum proto, abych k nim pomohla i vám!

OTESTUJ SVOU NĚMČINU!

Učili jste se pár let německy, a nejste si jistí, kolik vám toho v hlavě zůstalo? Máte chuť po delší době zase trochu potrénovat němčinu? Potřebujete zjistit, jestli vůbec potřebujete hodiny němčiny? Na to všechno vám dá odpověď můj JAZYKOVÝ TEST!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

PŘÍPRAVA NA POHOVOR V NĚMČINĚ

Váš aktuální životopis vás zatím nedostal na vysněnou pracovní pozici? Chcete pracovat v některé z německy mluvících zemí a víte, že předtím budete muset absolvovat pohovor v němčině? Netušíte, jak napsat motivační dopis v německém jazyce, tak ho dosud úspěšně bojkotujete? Tak právě vám se bude líbit tento přípravný balíček, díky kterému - vyšperkujete svůj životopis - naučíte se v němčině napsat motivační dopis - budete skvěle připraveni na váš další pohovor!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cvičebnice pro ZAČÁTEČNÍKY

Cvičebnice vhodná pro začátečníky samouky, falešné začátečníky i všechny krajany v německy mluvících zemích, kteří se němčinu učí za pochodu. V cvičebnici vám názorně a prakticky vysvětlím základní gramatické jevy, bez kterých se neobejdete, a vy tak získáte nejen sebejistotu v komunikaci a tvoření vět, ale i spoustu AHA momentů, kdy si budete říkat, že jsem cvičebnici psala přesně pro vás. Ukotvíte si základy, na kterých můžete rozvíjet další jazykové znalosti, a vyhnete se typickým chybám, které pravděpodobně dělají i vaši známí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz pro MÍRNĚ POKROČILÉ

Intenzivní online kurz, kterým prošly už stovky samouků a během kterého se společně podíváme na 5 gramatických okruhů (slovosled v jednoduchých větách, předložky, slovesa s předponami, minulý čas, spojky a vedlejší věty), které dělají problémy opravdu všem. Vám už teď ale nebudou! Součástí kurzu je obsáhlá členská sekce s cvičeními, videi, poslechy a gramatickými přehledy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz pro MÍRNĚ AŽ STŘEDNĚ POKROČILÉ

Intenzivní 8týdenní online kurz pro ostřílené němčináře, kteří ale stále tápou v gramatických jevech jako předložkové vazby, zvratná slovesa, podmiňovací způsob, budoucí čas či závislý infinitiv, které dělají problémy opravdu všem. Získejte v těchto tématech sebejistotu a osvěžte tak konečně své jazykové sebevědomí! Kurz je pro vás to pravé, pokud: – to tam chcete přestat sázet halabala, jak vás to zrovna napadne, – potřebujete umět formulovat i složitější věty a větné konstrukce, – si v němčině chcete konečně věřit a přestat se schovávat za kolegy či za manžela. ;) Kurz běží jen 1x ročně a jeho součástí je uzavřená facebooková skupina s mou každodenní podporou + živými vysíláními a členská sekce plná cvičení, videí a gramatických přehledů!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Mluv jako Němec! KURZ SPRÁVNÉ VÝSLOVNOSTI

Máte pocit, že si s rodilými mluvčími pořád nějak nerozumíte? Telefonáty v němčině navzdory vašim obstojným němčinářským znalostem raději delegujete na kolegu, který těm Němcům a Rakušanům rozumí víc? Pojďme to změnit! Začněte konečně mluvit, jako byste s němčinou vyrůstali odmalička. Dejte sbohem českému přízvuku, který hned odhalí, odkud jste. Jako mávnutím kouzelného proutku si s rodilými mluvčími totiž začnete o dost víc rozumět!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Hovorová němčina pro každý den - VIDEO KURZ

Lámali jste si dovolené v Rakousku hlavu nad tím, co vám to ten soused ve vedlejším karavanu každé odpoledne povídal? Taky vám učebnicová němčina přestává stačit? Naučte se časté fráze z hovorové mluvy a zazářete na vaší další dovolené či setkání s německými kolegy! Součástí kurzu je 20 videolekcí, 3 průběžné kvízy, závěrečný test a certifikát o absolvování kurzu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Učili jste se dlouhá léta německy, pořád ale máte pocit, že neumíte ani pípnout? Nevyhovují vám skupinové kurzy, protože se nedostanete ke slovu? Máte novou práci, ve které potřebujete němčinu a dostali jste se tak do každodenního stresu? Všechny výše popsané situace dobře znám a pomůžu vám je překonat. Se mnou se v rámci individuálních lekcí přes Skype/ZOOM nebudete soustředit na pasivní znalost jazyka, ale na jeho AKTIVNÍ UŽÍVÁNÍ! Těším se na vás!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Základní kurz Podnikání z pláže stál na mém začátku přechodu na volnou nohu a velmi detailně mi ukázal možnosti nejen podnikání online. Odjakživa mě bavilo psát, nikdy by mě ale nenapadlo, že psaní může být najednou součástí mé práce. Pro němčinu jsem žila odjakživa, ale až Stáňa a její kurz mi ukázal, že se tímto jazykem můžu i živit. Ačkoli jsem v posledních čtyřech letech absolvovala tři plážové kurzy, čerpám z nich doteď. Když nastavuji automatizované procesy, jsou mi Stániny návody vždy k ruce. Kurz doporučuji všemi deseti všem profíkům, kteří (zatím) neví, jak své know-how předat světu!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže