header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Němčina s Míšou Michaela Skopalová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou němčiny online a ukazuji mým studentům, že němčina opravdu není tak složitá, jak si doposud mysleli. Po pěti zahraničních pobytech v německy mluvících zemích jsem po studiu zakotvila na 7 let v německém Bayreuthu. Bylo to vždycky tak jednoduché? Bohužel ne. I já jsem v prvních týdnech a měsících bojovala s obrovskou jazykovou bariérou a často ze strachu, že něco řeknu špatně, neřekla vůbec nic. Možná tu situaci taky znáte...? Díky těmto zkušenostem jsem si však mohla najít cestu k metodám, které mi pomohly tento strach překonat, rozmluvit se a moct tyto zkušenosti předávat dál. Na moje znalosti němčiny se můžete spolehnout a udělám maximum proto, abych k nim dopomohla i vám!

Jazykový test

Učili jste se pár let německy, a nejste si jistí, kolik vám toho v hlavě zůstalo? Máte chuť po delší době zase trochu potrénovat němčinu? Potřebujete zjistit, jestli vůbec potřebujete hodiny němčiny? Na to všechno vám dá odpověď můj JAZYKOVÝ TEST!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak se připravit na pohovor v němčině

Chcete pracovat v některé z německy mluvících zemí a víte, že předtím budete muset absolvovat pohovor v němčině? Napsali jste si do životopisu, že ovládáte němčinu, a teď nevíte, co na pohovoru povídat? Pohovor se blíží a vy tušíte, že to nebude procházka růžovým sadem? Tento eBook pro vás bude tím skvělým průvodcem, který vám nejen ukáže, jak se správně připravit, ale hlavně uspět!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak získat náskok aneb jak se učit a naučit německy

Chcete být s němčinou v kontaktu každý den, ale nevíte, jak na to? Zajímá vás, jak hravě trénovat mluvení, poslech nebo práci s textem? Chtěli byste si trénovat němčinu i při obyčejných každodenních aktivitách? Tento eBook vám na každodenních aktivitách ukáže, jak být s němčinou v kontaktu každý den!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cvičebnice pro ZAČÁTEČNÍKY – Gramatika v malíku

Cvičebnice vhodná pro začátečníky samouky, falešné začátečníky i všechny krajany v německy mluvících zemích, kteří se němčinu učí za pochodu. Ve cvičebnici vám názorně a prakticky vysvětlím základní gramatické jevy, bez kterých se neobejdete, a vy tak získáte nejen sebejistotu v komunikaci a tvoření vět, ale i spoustu AHA momentů, kdy si budete říkat, že jsem cvičebnici psala přesně pro vás. Ukotvíte si základy, na kterých můžete rozvíjet další jazykové znalosti, a vyhnete se typickým chybám, které pravděpodobně dělají i vaši známí. Cvičebnice je k dostání jak ve formě eBooku, tak v tištěné verzi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz pro MÍRNĚ POKROČILÉ

Intenzivní 8týdenní online kurz, během kterého se společně podíváme na 5 gramatických okruhů (slovosled v jednoduchých větách, předložky, slovesa s předponami, minulý čas, spojky a vedlejší věty), které dělají problémy opravdu všem. Vám už teď ale nebudou! Součástí kurzu je uzavřená facebooková skupina s mou každodenní podporou a členská sekce s cvičeními, videi a poslechy a gramatickými přehledy na každý den!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz pro MÍRNĚ AŽ STŘEDNĚ POKROČILÉ

Intenzivní 8týdenní online kurz pro ostřílené němčináře, kteří ale stále tápou v gramatických jevech jako předložkové vazby, zvratná slovesa, podmiňovací způsob, budoucí čas či závislý infinitiv, které dělají problémy opravdu všem. Vám už teď ale nebudou! Kurz je pro vás to pravé, pokud: – to tam chcete přestat sázet halabala, jak vás to zrovna napadne, – potřebujete umět formulovat i složitější věty a větné konstrukce, – si v němčině chcete konečně věřit a přestat se schovávat za kolegy či za manžela. ;) Součástí kurzu je uzavřená facebooková skupina s mou každodenní podporou a členská sekce s cvičeními, videi a gramatickými přehledy na každý den!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Základní kurz Podnikání z pláže stál na mém začátku přechodu na volnou nohu a velmi detailně mi ukázal možnosti nejen podnikání online. Odjakživa mě bavilo psát, nikdy by mě ale nenapadlo, že psaní může být najednou součástí mé práce. Pro němčinu jsem žila odjakživa, ale až Stáňa a její kurz mi ukázal, že se tímto jazykem můžu i živit. Ačkoli jsem v posledních čtyřech letech absolvovala tři plážové kurzy, čerpám z nich doteď. Když nastavuji automatizované procesy, jsou mi Stániny návody vždy k ruce. Kurz doporučuji všemi deseti všem profíkům, kteří (zatím) neví, jak své know-how předat světu!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže