header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

NEJ výslužka Veronika Mičulková

Profilový obrázek
Kategorie: Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Veronika Mičulková a věnuji se osobitým svatebním výslužkám. Pomohu vám rozzářit oči vašich svatebčanů nad originální výslužkou, která vybočuje z řady průměrných krabic s cukrovím.

Sedmero inspirace k pohádkové výslužce aneb Jak jsme okouzlili naše svatebčany

- 7 konkrétních tipů, co zařadit do osobité výslužky - cesta od přípravy až k předání - harmonogram přípravy - o dortu a koláčkách to nebude 🙂 Plánujete svatební výslužku a rádi byste svatebčany překvapili něčím jiným než cukrovím? Pojďte načerpat nápady v našem eBooku. Projděte s námi nákupy, tvoření, balení i předávání. Radostné vzpomínky našich svatebčanů garantují splnění hlavního cíle – vykouzlení úsměvu na jejich tváři.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová přípravka mi přinesla nápad na podnikání - díky meditaci se vynořilo konkrétní téma. Plážová základka mi pak dala know-how, jak s podnikatelským záměrem pracovat. Díky ní se mi podařilo napsat eBook, vytvořila jsem si funkční stránky (nikdy bych nevěřila, že se mi něco takového podaří skoro vlastními silami), seznámila jsem se e-mail marketingem a získala podporující okolí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže