header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nebojme se nudy v lese Katka Röschová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Pomáhám rodičům a dětem chápat přírodu jako přirozený prostor pro zkoumání a dobrodružství, aby mohli poznávat přírodu přímo v přírodě, hravě a s lehkostí. Baví mě tvoření her a programů pro děti a už několik let se specializuji na environmentální vzdělávání. Dnes už chápu, co znamená „být dítěti průvodcem“ a jak důležité to je. Díky svým letitým zkušenostem z dětského oddílu a z letních táborů nabízím svým dětem hry a aktivity, které je baví a rozvíjejí. Díky svému přírodovědnému vzdělání jim mohu ukazovat tajemství života, drobná i velká, očividná i skrytá.

Nebojte se nudy v lese

Co dělat s dětmi v lese? Můžete běhat pro speciální přísady do kouzelného nápoje. Stačí si vytvořit „donášecí kartičky“ s vlastnostmi, které musí donesená přírodnina splnit. Balíček kartiček můžete mít stále po ruce a využijete ho i na cestách nebo při dlouhém čekání: vymýšlejte, co je fialové a voní? Nebo je to modré a křehké? Další nápady a inspiraci, jak zaujmout děti v lese, najdete v mém průvodci Nebojte se nudy v lese.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Příběhy na dubových listech

Poznávejte přírodu pomocí Příběhů na dubových listech. A to i v případě, že o přírodě zase tolik nevíte. V e-booku najdete tři příběhy o lesním skřítkovi, který vás a vaše děti bude provázet životem v lese. Ke každému Příběhu je Manuál, ve kterém najdete doplňující informace a návody na aktivity. Stačí vytisknout dubové listy, být s dětmi a užívat si klidné chvíle v lese a v přírodě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stáni kurz mi otevřel možnosti, o kterých jsem ještě nedávno nevěřila, že můžou být i mojí cestou. Jednoduše, s pomocí názorných návodů a krok za krokem jsem začala budovat svůj projekt. Na jeho rozvoji pracuji podle sebe, jsem svým pánem a jsem hrdá na to, co jsem vytvořila. V kurzu jsem získala nejen cenné návody, rady a tipy, ale i podporu spolužáků a konzultantů ve fb skupině. Stále tam nacházím rady, motivaci a pochopení. Můžu sdílet své úspěchy i nezdary s lidmi na stejné vlně, kteří jdou stejnou cestou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže