header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Návrhy interiérů na míru Michaela Kopecká

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem interiérová designérka & průvodkyně zařizováním harmonického domova. Navrhuji interiéry a předávám zkušenosti všem, kteří řeší své bydlení a zařizují nový či upravují stávající domov. Poskytuji konzultace, zpracovávám 3D vizualizace místností, vybírám nábytek a vhodné doplňky, a pomáhám tak svým klientům navrhnout a zařídit nový domov. Inspiruji k objevení citu pro interiér a prostorové uspořádání. Motivuji k celoživotní radosti z domova. Pro začátek spolupráce nabízím klientům úvodní 15minutovou konzultaci zdarma, kde se poznáme a vyzkoušíme, jak by spolupráce fungovala. V průběhu úvodní konzultace blíže specifikujeme, s čím je třeba pomoci. Společně se podíváme na možné řešení. Konzultace probíhá online prostřednictvím aplikace Zoom nebo po telefonu. S radostí vás poznám a pomohu vám s úpravou interiéru vašeho domova.
Ebook | Jak se připravit na setkání s designérkou

Ebook | Jak se připravit na setkání s designérkou

Toužíte po úpravě vašeho domova? Vyčkáváte na správný okamžik a chcete si vše promyslet a naplánovat? Ale nevíte, s čím začít? Získejte 6 tipů, jak se připravit na setkání, abyste ze schůzky vytěžili maximum a získali odpovědi na vaše otázky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Ebook zdarma | Výbavička pro miminko a maminku do porodnice

Ebook pro rodiče | Výbavička pro miminko a pro maminku do porodnice

Získejte přehledný seznam, co vše je třeba připravit před narozením miminka. Tento seznam všeho potřebného jak pro miminko, tak pro maminku i tatínka a to nejen domů ale i s sebou do porodnice věnuji všem nastávajícím rodičům, kteří mají to nejkrásnější období v životě před sebou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Ebook zdarma | Výbavička pro prvňáčka

Ebook zdarma | Výbavička pro prvňáčka

Stáhněte si ebook a získejte přehledný seznam všeho potřebného do 1. třídy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz | Jak zařídit dětský pokojíček pro miminka a děti do 2 let

Online kurz | Jak zařídit dětský pokoj pro miminka a děti do 2 let

Zařizujete první dětský pokojíček? Čekáte miminko a stávající pokojíček bude třeba upravit pro více sourozenců? Přemýšlíte, jak správně rozmístit nábytek, kde nábytek vybrat a jaké zvolit barvy? Nevíte, kde začít a jak vše správně navrhnout a zrealizovat? Hledáte inspiraci? S pomocí tohoto kurzu vše hravě zvládnete!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy plážového podnikání byly pokladem, který jsem objevila na úplném začátku podnikání. Pomohly mi začít, seznámit se s online podnikáním a možnostmi, které skýtá. Oceňuji především dokonalé postupy, promyšlené kroky, které vedou k cíli. Je úžasné, že přístupy do jednotlivých modulů máme na neomezený čas. Není měsíc, kdy se nejdu do členských sekcí podívat :-) Plážové podnikání je dokonalým projektem, který doporučuji dál a dál.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže