header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Naučte se naplno využívat svoji intuici – Aktivace Třetího oka MUDr. Monika Sičová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
☯️ Lékařka a zakladatelka tantrické školy Mohendžodáro, kterou vede už od roku 2002. ☯️ Učitelka více než 10 000 žáků po celé České republice a v Evropě. ☯️ Věhlasná lektorka a spolupracovnice slavných osobností na celém světě jako Mahasatvaa Ma Anandy Sarity, Kirsti Kuosmanen, Oany Stoianovici a dalších. ☯️ V tomto kursu vás krok po kroku naučí, jak rozvinete naplno svou intuici a zlepšíte si tím život na mnoha úrovních.
hudba-zdarma-k rozvoji intuice

Rozvoj Intuice- MP3, frekvenční nahrávka

Hudba k rozvoji intuice ke stažení zdarma. ☯️ V nejvyšší možné kvalitě nahrávky ☯️ 936 Hz binaurální rytmy ☯️Frekvenční nahrávka
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
alfa-delta-theta- k rozvoji intuice

Meditace Propojení Podvědomí s Intuicí

Delta, Alfa a Théta frekvence - izochronické ☯️ Izochronické tóny jsou jedny z nejúčinnějších. Jsou daleko účinnější než binaurální. ☯️ Izochronický tón funguje na principu zapínání a vypínání tónů. Kontrast, který to vytváří je velmi stimulující pro neuronové synapse v mozku. Po meditaci máte velmi silné pocity, Vaše neurony jsou plně aktivovány. ☯️ Izochronické tóny rychle rozvíjejí léčitelské, jasnovidé a intuitivní schopnosti našeho mozku. ☯️ Není potřeba sluchátek, ale sluchátka jsou doporučená, protože odruší okolní zvuky a Vy máte možnost ponořit se čistě do meditace. ☯️ Tato hudba již po 5 minutách synchronizuje obě Vaše hemisféry. Proto pro celkovou meditaci stačí pouze 20 minut. Delší čas není ani doporučován. ☯️ Isochronické frekvence Delta, Alfa a Théta Vás postupně přivedou do krajiny podvědomí a hluboké meditace.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
kurz intuice

3 měsíční kurz Intuice- Aktivace Třetího oka

Během kurzu se naučíte: ☯️ Aktivovat svou intuici a vnímat svůj vnitřní hlas a dělat správná rozhodnutí ☯️ Jak žít bez pochybností a bez nerozhodnosti ☯️ Chápat základní pojmy mimosmyslového vnímání jakými jsou inspirace, vnuknutí a intuice ☯️ Zlepšit svou intuici správnou výživou a používat vybrané potraviny, nápoje a doplňky stravy k nastartování schopnosti intuice, podpoře zdraví epifýzy mozkové (Třetího oka) ☯️ Rozumět, jak intuice funguje na energetické a fyziologické úrovni a také jak fungují čakry a endokrinní systém v jasnovidectví ☯️ Poznat otevřené Třetí oko a čtyři znaky, které vám to prozradí ☯️ Osvědčené a účinné techniky na aktivaci Třetího oka
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Stáni o podnikání jsou jasné, přehledné, návodné... A velice dobře zpracované, lidsky a zároven nadmíru profesionálně. Mně osobně pomohly velmi rychle se zorientovat v online podnikání a činit správné kroky... (bez zbytečného tápání). Děkuji moc. Uvažuji i o „Vysoké škole“...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže