header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nalezení vnitřní síly Michala Králová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Podporuji a inspiruji lidi k tomu, aby se skrze moudrost přírody propojili se svým skutečným já. Vedu je k sebelásce tak, aby žili naplno, autenticky a využívali svůj nejvyšší potenciál. Inspiruji skrze moudrost přírody a andskou tradici, na cestě k radostnému životu a k nalezení své vnitřní síly. Naučím vás prožívat tyto energie v sobě a nalézt tak to nejcennější ve vás. Ukážu vám vaši pravou esenci, skrze přírodu a moudrost andských mistrů. Pochopíte, že vztahy okolo nás, i sám k sobě mají základ ve všem živém, vysvětlím vám podobnost našich životů s přírodou. Jak řešit vztahy a problémy v nich, díky modernímu psychologickému přístupu. Ukážu vám, jak se orientovat v různých oblastech života, jak znát sebe sama a žít svůj život naplno, radostně a v lásce.

Nalezení vnitřní komunikace

Toužíte být spokojenější a radostnější ve všech oblastech života? Objevte svou vnitřní komunikaci pomocí přírodních principů a zažijte nový pocit sebe sama! - jak se projevuje váš vztah k sobě samému a k okolí, a co s tím? - máte ve svém životě situace, které neumíte vyřešit? - jakou úlohu má v našem životě příroda? Tento 15 stránkový ebook vám pomůže na tyto otázky odpovědět.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nalezení vnitřní síly, spojení se sebou skrze moudrost přírody, WORKSHOP

"Najdi sama sebe, spoj se se svou vnitřní silou a pochop své postoje v různých oblastech života. Prožij dny v přírodě a napoj se na její - svou přirozenou moudrost" WORKSHOP, který tě bude bavit a pozvedne tvůj život na další úroveň...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Inspirativní konzultace

Na jakých oblastech spolu můžeme pracovat? Mezilidské vztahy (rodinné, partnerské, pracovní...) Sebeláska a seberealizace Konkrétní potíže, které narušují harmonii ve vašem životě Psychosomatické potíže Osobní rozvoj Cesta ke šťastnému a naplněnému životu Těším se na společnou práci :-) (Osobní a online konzultace)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Své sny v mém životě jsem do reálného života přinesla díky Podnikání z pláže. Na začátku to byla velká jízda, rozvířila mé vášně pro práci, která mě baví, splnila má očekávání, přivedla mě na cestu, kterou teď radostně žiji a stále mi připomíná, že můžu jít dál a dál... Práce na sobě díky tomuto krásnému projektu byla velmi intezivní a zrodil se projekt, který naplňuje mé srdce a inspiruje s radostí dál :-) Nejkrásnější pocit je ten, když se váš duch umí projevit i ve hmotě a díky Podnikání z pláže to šťastně zažívám.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže