header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Najděte svůj směr! Hana Holinka

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem koučka, lektorka a expertka na PR, brand a marketing. Aktuálně více než 3 roky si plním svůj sen. Mojí vášní je vzdělávání sebe a druhých a udržitelný rozvoj. Propojuji jak konzultace v marketingu, tak koučování a lektorování soft skills dovedností (komunikační a prezentační dovednosti, sebeřízení, kreativní nakládání s časem apod.). V koučování se zaměřuji na nalezení cílů, smyslu, směru jak v životě, tak v podnikání. Dodávám odvahu ke změně a jít si za svým snem. Propojuji znalosti z businessu, manažerské a řídicí dovednosti s intuicí a kreativitou. Vystudovala jsem VŠE, 17 let jsem pracovala v marketingu & PR, vedla týmy, řešila inovace a design pro velké globální hráče i malé firmy. Mentoruji v oblasti kariérních změn, jak napsat CV, motivační dopis a uspět u pohovoru. Mám krásné zpětné vazby. Mou největší motivací je úspěch mých klientů (dosažení cílů, prosperita, úsměv a úleva). Čím se odlišuji od ostatních koučů: Při práci s klienty ráda zapojuji práci s tělem, pohybem, kreativními prvky, kresbu, symboly, a také myšlenkové mapy. Baví mne propojovat poznatky NLP a psychologie se smyslovými zážitky. Uplatňuji kreativitu, citlivý přístup a přátelskou atmosféru. Dokážu rychle navázat vztah s vaším puberťáckým synem (dcerou). Největším přínosem vám budu, pokud: - jste podnikatel(ka) a nevíte čím začít a potřebujete si určit priority, strategii, čím začít, - pokud chcete vytvořit prodejní web, - nevíte, jak vytvořit magnet pro kontakty, - chcete napsat e-book, webinář, kurz a nevíte, jak na to, - nevíte, co je vaší jedinečností, - máte spoustu myšlenek a potřebujete si je utřídit, - chcete znát svou jedinečnost, talenty, - chcete podpořit vaši značku (brand), - chcete zvýšit příjem, - pracujete od rána do večera, a přesto nevidíte výsledky, - chcete poradit v on line marketingu, - potřebujete nakopnout, - máte problém s rozhodováním, - chcete hojnost do vašeho života, - splnit si svůj sen, - mít v rovnováze čas pro sebe, rodinu a práci, - máte problém, se kterým si nevíte rady, - máte cíl, ale nevíte, JAK postupovat, - potřebujete navrhnout plán kroků, - dělá vám problém timemanagement, - jste multipotenciální, - nevíte, co vlastně chcete v životě (práci), - chcete mít kvalitní vztahy, - potřebujete zkrotit chaos, najít klid a balanc v životě, - chybí vám radost v životě, - potřebujete dodat sebevědomí, - chystáte se rozejít s partnerem a potřebujete vyladit psychiku, - máte krizi, - jste vyhořelí, - chybí nápady a vize, - potřebujete psychickou podporu, - cítíte se osaměle, - potřebujete nezávislého parťáka, - chybí vám laskavý, ale důsledný šéf, - nemůžete se zbavit strachů, mentálních brzd, nefunkčních vzorců a kostlivců ve skříni, - potřebujete nadhled a vhled do vaší aktuální situace, - nerozumíte si s vaším puberťákem. Prostředí, kde koučuji, hraje prim. Můžeme se potkat v bezpečí koučovny nebo online z pohodlí domova. JSEM TU PRO VÁS. Hanka :)

e-book Kompas života

Poznejte svůj cíl a ujasněte si, co opravdu chcete. S tímto návodem snadno naleznete kompas – k sobě a svým cílům. Ulehčí vám rozhodování a dozvíte se, do čeho investovat čas a peníze. Určení priorit, rozhodování i timemanagement pro vás budou snadné. Zjistíte, že plánovat jde i s úsměvem. Součástí jsou pracovní listy a šablony ke stažení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

JAK NA OSOBNÍ ZNAČKU

Získejte funkční klíč k vašemu podnikání! Jak na osobní značku je ověřený manuál, díky kterému krok za krokem objevíte svou jedinečnost, zjistíte hodnoty, talenty a silné stránky, vytvoříte si základ loga, dozvíte se, jak prodat vaši jedinečnost.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Znalosti, mentoring, fajn skupinu lidí, kteří jsou na stejné lodi... vědomí toho, že lze uskutečnit svůj sen. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže