header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

A. Nadiya pro Tebe Nadiya Jindřiška Jindrová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Vnáším jasnost a akci do zdravotních problémů, životních situací a vztahů. V 17 letech jsem odešla z domova, postavila tři domy, vytáhla manžela z kómatu s malým dítětem v ruce a to není všechno. :) Učím techniku rodinné konstelace a další prožitkové techniky a techniky změny. Vedu 18 let konstelace, ženské a smíšené kruhy i on-line. Kurzy o principech (vnitřní) muž-žena, o intimitě a sexualitě, rozvoje sebe-vědomí. Mám dar a sílu předat pevnost a spokojenost do života. Spojuji s vnitřní hodnotou a tím, kdo jsou lidé skutečně. Ukazuji zdroje a možnosti, kde začít a co ukončit! Práci vnímám jako spolu-tvorbu s výsledkem spokojenosti a uzdravování klienta. Člověk více chápe sebe, získá jasno a směr.

Meditace mp3 zdarma

Jako NLP a hypno - master jsem ti připravila 22 minut meditace, která je pro hlubší regeneraci. Nasaď si sluchátka a dopřej si hluboké uvolnění a čas pro sebe.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Srovnala jsem si, jak povedu své podnikání. Zkušenosti a komunitu se stejnými zájmy. Nové přátele.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže