header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Nadechni se – tvořivá dílna Dana Augustová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Miluji spolupráci s ohněm, díky kterému často tvořím a ukazuji lidem krásu řemesel, jež se zdají být těžko dostupná. Miluji sklo i jeho ohromný potenciál. Mám za spojence oheň, a to ve své tvorbě i ve svém srdci. Mé zapálení trvá již 13 let. Má vášeň mne dovedla k poznání. Zjistila jsem, že mám talent řemesla předávat ostatním s laskavým a trpělivým průvodcovstvím. A tak se stalo, že si mě našla Malá Úpa, malebná vesnička ve východních Krkonoších, kde v roce 2015 vznikla Tvořivá dílna s výstižným názvem „Nadechni se“. Rok 2021 bude pro dílnu Nadechni se výjimečný. Nevím, zda Vás budu moci uvítat osobně v dílně. Co ale s jistotou vím je, že se se mnou můžete vzdělávat online. Připravila jsem pro Vás "Rok inspirace" v uzavřené FB skupině. Probuzení potřeby učit se novým věcem je pro mne základním kamenem na cestě. Je to jako znovu se nadechnout, znovu začít snít.

První průvodce českým lampovým sklem

Průvodce dává jasné informace o koeficientu roztažnosti (COE) českého lampového skla a napomáhá porozumět, jak tyto informace co nejlépe využít při výrobě např. vinutých perel nebo nákupu skla. Správnost informací je ověřena přímo u výrobce skla Preciosa Ornela, která poslala odkaz na e-book do celé své databáze. A je si vědoma potřeby lepší informovanosti o jejich skle. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pohádka ze stezky Malou Úpou

Duchapřítomnou pohádku o tom, jak se na horách začalo vařit sklo, jsem pro vás s velkou chutí nahrála do podoby mp3. Okořenila jsem ji několika tóny z koncovky a doprovodila tvorbou zvuků v samotném ději.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Tvořivá krabička

Navlékáme korálky na paměťové dráty. Vhodné i pro úplné začátečníky. Jednoduchost s velkou parádou! Možnost koupit vinuté perly. Krabička obsahuje materiál a nářadí na: 2x náhrdelník (univerzální velikost) 3x náramek (dětský, dívčí, dámský) 2x prstýnek 2x náušnice 3x anděl DÁLE: speciální kleště podložku z filcu přehledný PDF fotonávod
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Rok inspirace

Zvu Vás k ročnímu studiu řemesel s dílnou Nadechni se ONLINE. Chcete už konečně začít naplňovat své tvůrčí sny? Řemeslo je tu pro Vás, narodilo se, abyste mohli vybrušovat své dary, svůj potenciál! Každý měsíc se budeme podrobně věnovat jedné z lekcí řemesel: - výroba bižutérie - výroba vinutých perlí - smaltování  A jak to celé bude probíhat? Studovat se bude v uzavřené placené FB skupině.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl možnost do hloubky zmapovat svou cestu řemeslem a otevřel možnosti jak své poznání i znalosti sdílet s lidmi. To by se bez Stániných kurzů nestalo. Její systém není pro ty, co chtějí rychle dosáhnout úspěchu, je pro ty, jež jsou ochotni přinést světu skutečnou hodnotu. Nutí vás sáhnout do své paměti, abyste ukázali pouť, na kterou jste se vydali. S otevřeným srdcem a funkčními návody vám svítí spolu s Jirkou na cestu džunglí online prostředí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže