header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Na vlně vysoké citlivosti Kristýna Charvátová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Ráda naslouchám lidským příběhům a miluji hledání řešení na míru. Díky své vrozené vysoké citlivosti a tomu, že jsem dlouho hledala cestu k sobě, používám účinné techniky, které pomáhají zejména vysoce citlivým lidem přijmout svou jedinečnou povahu. S pomocí FEN kineziologie pracuji s podvědomím, ve kterém nacházím pravé příčiny našich současných problémů a jemně je odstraňuji. Navracím lidem ztracenou svobodu odhozením jejich strachů, zpracováním traumat a bloků, které v průběhu života získali a bránily jim žít s radostí. Pro harmonizaci rozhozených emocí používám Bachovy esence, které se s FEN kineziologií krásně doplňují.

Jste vysoce citliví? Test + 5 rad, jak se s tím vypořádat v každodenním životě

Častokrát jsem slýchala věty typu „Nebuď taková citlivka“, což mě dost trápilo, protože jsem si s tím nevěděla rady. Celoživotně jsem se proto snažila najít vysvětlení mé jinakosti. Vždycky jsem věděla, že jsem introvert, to bylo jasné. Zlom nastal se zjištěním, že existují vysoce citliví lidé. Dokonce se tak už narodí a já jsem zajásala, že patřím k nim. Zjištěním své vysoké citlivosti pochopíte, že s vámi není nic špatně, jak jste si možná doposud mysleli. Mně se tímto zjištěním velmi ulevilo a změnilo mi to život k lepšímu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Královnou své citlivosti

Staňte se královnou své citlivosti. Dovolte si prožívat svůj dar citlivosti naplno a vstupte do své síly. Naučíte se ve své citlivosti vidět výhody a osvojíte si techniky, abyste se v životě necítili tolik přehlceni. Ukážu vám, jak se vymezit a naučit se říkat NE. "Není silný ten, kdo křičí. Silný je ten, kdo křičet nepotřebuje."
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

FEN kineziologie

Fen kineziologie pracuje s původní prapříčinou problému a díky svalovému testu je schopna problém vzniklý v podvědomí odhalit a efektivně odblokovat. „FEN kineziologie často začíná tam, kde jiné metody končí.“ autor metody Sezení je možné realizovat pouze osobně, pracovnu mám ve Vyšních Lhotách, kousek od Frýdku-Místku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Bachovy esence na míru

Znám přírodní cestu, díky které se můžete svých negativních emocí zbavit a vrátit se ke svému šťastnému já. Bachovy esence vám pomohou zharmonizovat současné negativní rozpoložení. Vyberu pro vás ty nejvhodnější esence, které zrovna potřebujete. Vše vyřešíme online a Bachovky vám přijdou poštou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V plážové přípravce jsem si promyslela koncept podnikání a v základce to už jelo, protože jsem měla rozmyšleno, co chci. Díky kurzu jsem si z ničeho udělala webové stránky, které si můžu kdykoli sama upravovat přesně podle toho, jak to cítím. Je skvělé, že nejsem na nikom závislá, vše si můžu nastavit podle sebe. A to se mi na online podnikání líbí - ta variabilita a rozmanitost. Kurz mi dal ohromné možnosti a naději, že cokoli člověk chce, může. Taky je to slušná lekce osobního rozvoje, jelikož to není jen tak vyjít se svou nabídkou do reality. Pak když člověk vyjde, čekají ho zase další překážky, které je potřeba postupně zpracovávat. Jsem nadšená, že můžu dělat přesně to, co mě baví nejvíc.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže