header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Na vlně pohody Hana Kučová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Miluju lidi, jejich rozdílnost a inspiruju je jak žít naplněný život bez shonu a stresu tady a teď. Stavím především na zdravém selském rozumu, schopnosti motivovat druhé ke změně a umění vidět situaci z mnoha úhlů.

10 rychlých technik, jak zvládat stres

Naučte se relaxovat tak, aby stres negativně neovlivňoval váš zdravotní stav. Přestaňte se hroutit pod tíhou okolností... Uvolněte se ze spárů stresu a splňte si své sny a cíle. Hrozí vám syndrom vyhoření? Získejte rychlý TEST, který vám odpoví, jako BONUS!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bez shonu a stresu za 21 dnů

Už vás nebaví to, že se pořád někam honíte? Potřebujete v životě více klidu a vnitřní pohody? … jste unavení, vystresovaní, demotivovaní, nevýkonní, vlečeni osudem někam, kam vlastně nechcete. A i přes snahu na chvíli vypnout, odpočinout si, popovídat si o problémech s kamarády, nic z toho nefunguje... Nabízím vám řešení v podobě eBooku Bez shonu a stresu za 21 dnů. Naleznete v něm různé techniky a strategie, které jsem osobně využila k překonání syndromu vyhoření a zdolání každodenních nástrah.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzům jsem pochopila principy podnikání z pláže a dodala si odvahu jít "s kůží na trh". Dokázala jsem si sama vytvořit své webové stránky a ebooky pro své klienty a naučila jsem se spoustu zajímavých technik internetového marketingu. Navíc jsem se seznámila s mimořádně zajímavými lidmi :-).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže