header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Na klidné vlně (On the Calm Wave) Hana Bartošová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Ve svých projektech „Na klidné vlně“ a „On the Calm Wave“ používám léčení zvukem, jógu a další přístupy k tomu, abych Vám pomohla objevit život na klidné vlně. Směruji Vás ke vědomému přístupu a odkrývání darů, které se ve Vás ukrývají. Provázím Vás cestou uvolnění a zklidnění, která Vás zavede ke spokojenému a naplněnému životu. Józe se věnuji více než 12 let. Mám ji moc ráda, je to krásná cesta nejen fyzického cvičení, ale i cesta poznávání a osobního růstu. Věnuji se také léčením zvukem a jsem instruktorka PortDeBras.

VNITŘNÍ KLID – 4 zamyšlení o vnitřním klidu a první kroky k jeho nalezení

Nahlédněte do e-booku a inspirujte se myšlenkami, které vás zavedou na cestu za vaším klidem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 ZAJÍMAVOSTÍ O LÉČENÍ ZVUKEM

Začtěte se do e-booku, ve kterém vám poodhalím 7 zajímavostí ze světa léčení zvukem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

40 tipů pro zklidnění a uvolnění

40 elektronických kartiček s tipy, které vám pomohou navodit rychlou úlevu a zklidnění.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

ZPÍVAJÍCÍ MÍSY A JÓGA

Tent e-book spojuje dva přístupy, které blahodárně působí na vaše tělo, mysl a duši. Jedním je léčení zvukem, které na vás bude působit prostřednictvím tibetských zpívajících mís, a druhým je jóga.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

VĚDOMÁ JÓGA I.

8 týdenní online kurz Vědomá jóga I. je pro začátečníky, věčné začátečníky a pro ty z Vás, kdo si chcete upevnit jógové základy anebo zkusit něco nového.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
V kurzech Podnikání z pláže jsem se naučila vše potřebné k tomu, abych položila základy svého online podnikání a dále je rozvíjela. Kurzy nabízí srozumitelné návody, které vedou krok za krokem tak, že i potřebné technické nastavení zvládne každý. Svým obsahem nabízejí přesah i do osobího rozvoje a poskytují dobrou podporu nejen ze strany PZP, ale i FB skupiny.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže