header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Na hubnutí s Radkou Radka Matulová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem koučka zdravého životního stylu a pomáhám lidem vyřešit problémy s energií, váhou, kondicí, zdravím bez počítání kalorií, vážení porcí, bez hladu, diet a jojo efektu.

5 nejčastějších chyb v hubnutí

Vyvaruj se 5 nejčastějším chybám v hubnutí, které dělají lidé, kteří chtějí ZHUBNOUT!!!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak zhubnout prvních 5 kg bez HLADU a DIET

Rozhodla jsem se pro napsání tohoto online-kurzu a dala jsem do něj všechny své letité zkušenosti, které jsem si ověřila za více jak 6 let práce u svých klientů. Je nabitý veškerými informacemi, tipovkami, které potřebuješ znát, ať si splníš svůj sen lepší postavy bez hladu a diet.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže