header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Na cesty s námi Dita Breberová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Ukáži vám, jak jednoduše to udělat, abyste měli na cestování čas i peníze a mohli si splnit i ty nejtajnější cestovatelské sny. A Jak jsem k tomu došla? Dalo by se napsat "Z necestovatelky cestovatelkou". Dřív jsem totiž skoro vůbec necestovala. Pak mi přišel do cesty skvělý on-line portál a já se zamilovala. Od té doby ho velmi ráda představuji i ostatním, cestuji a je to má velká vášeň. Poznávání nových zemí, míst, zvyků a různých kultur je pro mě hodně obohacující. A když k tomu připočítám výhody, které mi on-line portál nabízí, už bych neměnila. Všechny služby máme "pod jednou střechou" a nemusím tak strávit spoustu času vyhledáváním různých informací a zajišťováním potřebných záležitostí, které jsou pro cestování nutné. Jde to lehce a intuitivně. Věřím, že do cestování budu zamilovaná ještě dlouho a budu si moci dopřát navštívit destinace, které mě lákají a zatím na ně nedošlo. Nechci si to ale nechávat jen pro sebe a velmi ráda to zprostředkuji i vám. Krásné zážitky člověku nikdo nevezme.

Jak cestovat a žít život svých snů

Jak si prostřednictvím cestování plnit své sny, které s ním nemusejí vůbec souviset. Jak se realizovat a užívat si život ve štěstí a radosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

10 důvodů proč cestovat

Tento e-book ukáže čtenářům co všechno jim cestování může přinést a jak může obohatit jejich život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Uzavřený klub cestovatelů

Formou osobní schůzky Vám představím jak funguje náš on-line portál se všemi komplexními službami, které může cestovatel potřebovat. Pokud Vás projekt zaujme, ráda Vás přivítám mezi našimi spokojenými cestovateli, kteří ale cestují moudře, a to tak, aby přibývalo do jejich peněženky a mohli si dovolit více, než dříve.¨ Podle svého vlastního uvážení a možností si můžete předplatit kredit na cestování a využívat tak služeb portálu se všemi výhodami, jako je například cestování za velkoobchodní ceny. A jestli jste podnikavý člověk, nemusíte s námi jen cestovat, ale také velmi příjemně vydělávat nebo pomáhat druhým. Je jen na vás, co si vyberete :-)
Typ produktu: jiný
Kurz mi doslova změnil život. Je tak podrobný a komplexní, že pokud se člověk věnuje on-line podnikání pravidelně, vytrvá, učí se a zlepšuje, nemůže neuspět. Jsem velmi vděčná, že mi kurz Podnikání z pláže přišel v roce 2015 do života a nasměroval mě na cestu, kterou jsem se v hloubi duše vždycky chtěla vydat. Děkuji :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže