header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Můj první pes Marie Adámková

Profilový obrázek
Kategorie: Životní styl‚ zájmy a koníčky, Zvířata
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Již 18 let se do hloubky věnuji psům a jejich komunikaci. Poskytuji praktické návody, jak lze psa jednoduše a efektivně cvičit i jak předcházet nežádoucímu chování. Nabízím vzdělávací eBooky, soukromé lekce i online kurzy. Mým posláním je spokojený pes a informovaný spokojený páníček.

Spolu to zvládneme

Jak efektivně trénovat psa, aby byl příjemným společníkem? Nad tím přemýšlí nejeden páníček. Tento eBook je určen všem majitelům psů, kteří chtějí mít pohodový život se svým psem. K jeho sepsání mě inspirovaly vlastní zkušenosti, které aktivně sbírám od roku 2005. Ráda bych Vám je předala a zároveň ukázala, jak můžete se svým psem jednoduše a srozumitelně komunikovat a budovat svůj vztah založený na důvěře, respektu a lásce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vnímej mě

Chcete si umět získat pozornost Vašeho psa? Rádi byste docílili toho, aby Vás vnímal nejen doma, ale i venku? Ráda Vám ukážu jak na to a zároveň Vás ponořím do hloubky psí mysli. Vysvětlím Vám, jak pracovat se psem, který je ve stresu i jak stres účinně odbourat. Součástí tohoto eBooku jsou i naučná videa.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Individuální lekce

Raději si vše zkoušíte hned a pod dozorem? Nabízím Vám možnost přihlásit se na individuální lekce. Cvičím v Praze 4, ale po dohodě mohu přijet i k Vám domů. Zakládám si na tom, aby psy výcvik bavil a díky tomu se co nejrychleji naučili žádoucí chování.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi přinesl mnoho inspirace i nové dovednosti. Naučil mě, jak si od počátku vybudovat vlastní web, a také, jak pracovat s online nástroji pro snadnější dostupnost online produktů. Ohromně si vážím celého týmu, který nás celou dobu podporuje a je vždy ochoten poradit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže