header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Montesorka od Tereky Tereza Porcalová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Ahoj všem. :) Jmenuji se Terka a dnes jsem v první řádě máma. Všechno se tím, že jsem přivedla na svět to nejúžasnější stvoření, změnilo. Nejvíc ze všeho jsem se změnila já sama, aniž bych o to nějak usilovala. Najednou nic z toho, co bylo důležité dříve, není tak podstatné, jako moje nová role. Přesto i nadále zůstává mou srdeční záležitostí Montessori pedagogika. Již 5 let se specializuji na výuku českého jazyka a literatury (především na druhém stupni ZŠ). Ostatně knihy a psaní jsou nedílnou součástí mého světa a dělají ho krásnějším. Protože i já jsem kdysi byla jako nepopsaný kus papíru a musela jsem hledat cesty, kudy ve školství jít, tuším, nad čím váháte a na co hledáte odpovědi. Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti, ukážu Vám, na co jsem během své pedagogické praxe přišla a zpřístupním Vám svět alternativního školství. Kromě rad jak pracovat bez učebnic a přesto naučit děti vše, co je v RVP, u mě najdete tipy na knihy, výlety ve stopách literatury nebo třeba jak na Montessori v domácím prostředí. A v neposlední řadě Vám nabídnu sady pracovních listů, které můžete využít ve školní výuce i domácím vzdělávání. Moc se těším na všechny Vaše reakce a případné budoucí konzultace ohledně uspořádání výuky, tvorby pracovních listů a všeho, s čím budete potřebovat poradit.

Jak ozvláštnit výuku skrze tvorbu vlastních pracovních listů

Jste začínající učitelé, průvodci v alternativní škole nebo „jen“ zapálení pedagogové, kteří nehodlají vyhořet? Pak je můj eBook právě pro Vás. Najdete v něm praktické rady, jak skrze tvorbu vlastních pracovních listů ozvláštnit Vaše hodiny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Sada pracovních listů Malý princ

Skladba cvičení v pracovních listech je uzpůsobena žákům druhého a třetího trojročí (tj. 4. - 9. třída) → Sadu využijí učitelé českého jazyka. Pracovní listy se budou hodit rodičům domškoláků. Pracovní listy by měly být podkladem/doplňkem minimálně k patnácti vyučovacím hodinám, jejich potenciál je ale mnohem širší, a tak Vám mohou posloužit nejen ve více hodinách, ale i předmětech. Mezipředmětových vazeb lze využít zejména ve výuce občanské výchovy a cizího jazyka.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Absolvování Plážové základky pro mě byla obrovská osobní výzva. Když jsem na začátku roku 2022 stiskla tlačítko „objednat kurz“, netušila jsem, jakou horskou dráhu si pro mě osud tenhle rok přichystal. Na počátku jsem si neuměla vůbec představit, jak dokážu skloubit péči o tehdy ještě ani ne roční holčičku, budování webu a blogu a psaní eBooku bez ideálního rodinného zázemí. Nakonec se ukázalo, že je ve mně víc vnitřní síly, než jsem si myslela, a díky skvělému vedení Stáni, pomoci podpůrného týmu a spoluplážovníků ve skupině jsem se naučila nejen jak postavit web a rozjet online podnikání, ale především jsem se utvrdila v tom, že člověk dokáže cokoliv chce, jen musí chtít opravdu. A je moc fajn, když u toho učení se potká ty správné lidi. A ty jsem v PZP díkybohu našla. Jakékoliv kliknutí na internetu už pro mě nikdy nebude jako dřív, protože teď už vím, co práce se za každým tlačítkem, fotkou, článkem, eBookem skrývá. Děkuji za možnost posunout se takovým způsobem, nelituji jediné koruny ani minuty, kterou jsem do PZP vložila.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže