header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

MojeParada.cz – pohlazení hmotné a SoniaRi.cz – pohlazení na duši Sonia Ri.

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Mou vášní je povzbuzovat lidi a dodávat jim odvahu jít životem se vztyčenou hlavou vpřed a neohlížet se zpátky. Přátelé mi říkají „nakopávač“ a chodí za mnou, když neví, jak se ve svém životě někam posunout. Těmto pocitům se věnuji i na svém blogu SoniaRi.cz. Vytvořit si pak sama e-shop, nastudovat celou tu skládačku a marketing, naplnit si postupně sklad a posléze i e-shop zbožím, nebylo jednoduché. Je potřeba na něm denně pracovat a posouvat jej vpřed. Tím posouvám vpřed také sebe. :)

4 jednoduché způsoby, Jak se cítit lépe a bezpečněji

Toužíte se ve svém životě cítit lépe, bezpečněji a jistěji? * Víte, jak energeticky ochránit sebe, své blízké či svůj majetek? * Umíte už posílit si svou auru? Že je to těžké? Hm, mám takový pocit, že to zvládnete hravě. 🙂 * Chcete se cítit bezpečně a klidně kdekoliv? Ano, i vy můžete… Zkusíme to společně?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě naučil psát blog a přinesl mi spoustu nápadů a doufám, že některé se mi ještě podaří zrealizovat, protože by lidem mohly hodně pomoci. Během kurzu jsem ale dostala nápad na e-shop, který jsem si hned sama během víkendu sestavila. Rozhodla jsem se v něm prodávat drobnosti pro radost a na parádu. :) V Plážové střední jsem se pak naučila, jak psát popisky k produktům, dělat propagaci na Facebooku apod. Kdybych do PzP kdysi nevstoupila, nebyla bych dnes tam, kde jsem. Jsem ráda, že jsem to udělala.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže