header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Moderní háčkování Lucie Zelená

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mojí vášní je výroba originálních a designových doplňků, které ručně háčkuji z moderních bavlněných špagátů pod značkou LucyFoxGreen. Mám talent pro ruční práce, a proto tvořím návody na konkrétní háčkované výrobky. Svou prací Vás chci inspirovat a naučit něco nového.

5 rad začátečníkovi o háčkování s bavlněnými špagáty

Sepsala jsem pro Vás stručný přehled praktických rad o háčkování s moderními bavlněnými špagáty - materiálem, se kterým mám bohaté zkušenosti. Na 26 stranách najdete užitečné informace včetně bonusového videa, kde si spolu uháčkujeme pevný kruh, co drží tvar a můžete ho použít jako základ pro dno k háčkovanému košíku. E-book Vám ušetří spoustu času, vaši peněženku a také vaše nervy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem si konečně vytvořila svoje první webové stránky. Postavila se na vlastní nohy a začala dělat věci, které by mě před rokem ani nenapadly, že sama zvládnu. A Objevila spoustu zajímavých lidí. To vše díky Stáně a jejímu týmu. Plní se mi sen a to jen díky vaší pomoci a podpůrnému nakopání jít dál a dál. Naučila jsem konkrétní praktiky, které opravdu fungují. Začala jsem si víc věřit a během celého roku jsem se vnitřně posunula a dosáhla velkého uvědomění. Strach z odmítnutí už zmizel, ale nic se neděje jen tak. Člověk na sobě musí zapracovat. Dnes a denně. Všem účastníkům držím palce ať vytrváme na naší dobrodružné cestě. PS: Momentálně pracuji na videonávodech a on-line kurzu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže