header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mluvím taky česky Anna Paap

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Žiju s dětmi a německým manželem v Mnichově, jsem lingvistka a učitelka češtiny. Podporuju české rodiče v zahraničí, aby mluvili na děti česky a v češtině je rozvíjeli. Vícejazyčná výchova se často nepovede tak, jak si ji rodiče vysní, bilingvismus není „jazyk zadarmo“, jak se to občas může zdát. Je potřeba, aby rodiče po mnoho let motivovali děti i sebe, že znalost češtiny má smysl i v zahraničí, a je potřeba, aby jejímu osvojení i udržení napomáhali. Já jim k tomu dodávám motivaci i nástroje.

11 tipů, jak posílit vztah dítěte k češtině

Sepsala jsem základní principy, jichž je dobré se držet, pokud chcete, aby dítě vyrůstající v zahraničí umělo česky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jazykové hry na cesty

180 jazykových hrátek, na které není nic potřeba (výjimečně se hodí papír a tužka). Čekáte na autobusové zastávce a chcete využít čas se svým dítětem, ale napadá vás jenom slovní fotbal? Na to je vaše dítě moc malé, nebo naopak už moc velké, je to moc ohrané? Inspirujte se v ebooku rozděleném do čtyř věkových kategorií (2–4, 4–7, 7–12, 12+).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže