header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jmenuji se Michala Adnyani Míša Adnyani

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Ve svém jméně i životě propojuji Česko a Indonésii. Prodávám indonéské látky, zabývám se cestou Konstantina Biebla na Jávu a mé zkušenosti a vědomosti z pobytů na Jávě a ze studia indonesistiky doplňuje můj život po boku kuchaře z Bali. Dělí nás rozdílnost kultur a 10 let věku. Jako bonus jsem otěhotněla 2 měsíce po první puse a pak následovalo několik let velmi třeskutého sbližování. Po 5 letech jsme stále spolu, máme dvě úžasné dcery a vztah, v němž neporozumění a hádky proměňujeme v pochopení, úctu a souznění. Chci podpořit všechny, kdo jsou na podobné cestě, ať je rozdíl jejich kultur jakýkoliv.

Indonésie na pět

Zvu vás do Indonésie, do překrásné i drsné ostrovní země na rovníku, která dokáže změnit člověku život. Nechte se tam zavést mými texty z dob, kdy jsem se tam vracela jako domů. Sopka Bromo, chrám Borobudur, hlavní město Jakarta, kulturní metropole Jogja či přístavní Semarang na vás čekají v článcích, které jsem vyšperkovala svými fotkami a okořenila zkušeností z česko-indonéského svazku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi ukázalo celý nový směr naplnění životního poslání, který se mnou souzní. Nahlédla jsem do možností internetu, ale taky do možností sebe sama. Je úžasné, že krok za krokem se naučím celé nové disciplíně, která má také nekonečné možnosti. Jsem za to nesmírně vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže